Я мрію, навчаю, пишу…

Сьогодні ми в…

Часи та світи для…

Сьогодні ми виріши…

Час невпинно диктує моду…

Різні часи - різні…

ПРОДАЖ УКРАЇНСЬКОЇ ЗЕМЛІ –…

Закон, котрий дозво…

ЗЕМЕЛЬНА АФЕРА

Вночі, як злодії. В…

Війни, пошесть та бунти.…

Інтерв'ю з Іриною …

Українська земля — не…

Українська земля —…

До 90-ї річниці знищення…

Є події, про які кр…

«
»

Юрій Гарбуз вирішує проблеми з постачанням електроенергії на Луганщині 20 …

Юрій Гарбуз вирішує проблеми з постачанням електроенергії на Луганщині

20 травня голова облдержадміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз взяв участь у нараді під головуванням Першого віце-прем’єр-міністра – Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва, проведеній за дорученням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.
Однією з найактуальніших проблем, про які говорили високопосадовці, стало відключення від електропостачання установ соціальної сфери та житлового сектору в містах і районах області.
Під час наради з метою позитивного вирішення зазначеної проблеми з представниками ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» підписано протокол про врегулювання ситуації на енергоринку області, завдяки якому Державне казначейство України розблокувало банківські рахунки ТОВ «ЛЕО».
«Я відстоюватиму інтереси Луганщини на всіх рівнях та забезпечу, як керівник області, належні умови для розвитку регіону», – підкреслив очільник області.
Крім того, Юрій Гарбуз додав: «Сподіваюсь, що відтепер відключень від електроепостачання державних, комунальних і будь-яких інших підприємств і об’єктів не відбуватиметься».

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *