Я мрію, навчаю, пишу…

Сьогодні ми виріши…

Часи та світи для…

Сьогодні ми виріши…

Час невпинно диктує моду…

Різні часи - різні…

ПРОДАЖ УКРАЇНСЬКОЇ ЗЕМЛІ –…

Закон, котрий дозво…

ЗЕМЕЛЬНА АФЕРА

Вночі, як злодії. В…

Війни, пошесть та бунти.…

Інтерв'ю з Іриною …

Українська земля — не…

Українська земля —…

«
»

Мати Бузини не вірить у чесне розслідування смерті сина і просить допомоги

Про це вона заявила на зустрічі з німецьким послом, а також попросила його допомоги. Адже термін розслідування (в 1 рік) вже скоро закінчується

Валентина Бузина зустрілася з німецькими дипломатами і звернула увагу європейських політиків на грубі порушення прав людини в ході розслідування справи про вбивство її сина. Вона передала Надзвичайному і Повноважному Послу ФРН в Україні д-ру Крістофу Вайлю звернення, в якому виклала суть виниклих проблем і попросила допомоги в Уряду Німеччини. Про це написав на своїй сторінці адвокат, колишній перший заступник генпрокурора Ренат Кузьмін.

«Як відомо Валентина Павлівна Бузина звернулася до Президента України та Генерального прокурора з проханням про особистий прийом.
Як і слід було очікувати, обидва так і не знайшли часу для зустрічі з мамою вбитого журналіста. А тим часом милосердя і елементарне людське увагу до горя матері проявили представники німецького МЗС», — зазначив адвокат  і додав офіційного листа матері до німецького посла.

З нього виходить, що мати Бузини не вірить у справедливість розслідування і не вірить заявам високопосадовців. 

13 221 432_999 225 630 153 729_5 980 703 596 928 837 877_o.jpg


Офіційний лист матері БузиниАвторські права: Facebook Рената Кузьміна

13 221 122_999 225 626 820 396_1 576 376 483 027 599 429_o.jpg


Лист матері Авторські права: Facebook Рената Кузьміна

Зараз двоє підозрюваних у справі Бузини: Андрій Медведько і Сергій Поліщук, після сидіння у СІЗО, а потім під домашнім арештом, відпущені на волю. Їх захисники з самого початку наголошували на численних фальсифікаціях справу. Тим не менш, в день, коли хлопців затримали, голова МВС Арсен Аваков на своїй сторінці назвав указаних осіб «вбивцями Бузини». 

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *