Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

Населення: світ і Україна

Майже 4 000 народів…

Шаровари - це одяг…

Підставою для нашо…

ДО УВАГИ!

Зважаючи на каранти…

«
»

На розмінування Донбасу необхідно близько 500 мільйонів доларів — експерти

Про це повідомляє Департамент з питань зайнятості, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької ОДА

Україні необхідно буде витратити на розмінування близько 500 мільйонів доларів США. Про це повідомляє Департамент з питань зайнятості, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької ОДА, посилаючись на міжнародних експертів. У ОНН підрахували, що загальна площа районів Донецької та Луганської областей, забруднених мінами, вибухонебезпечними предметами і боєприпасами, що не вибухнули, становить близько 30 тисяч гектарів. Таким чином, на розмінування даної території знадобиться як мінімум десятиліття, пишуть Новости Донбасса

Департамент повідомляє, що 20 травня в ДонОГА відбулася робоча нарада із зазначених питань. В даній нараді взяли участь представники різних структурних підрозділів ОДА, територіальних підрозділів місцевих органів влади, підприємців агропромислового комплексу області, рятувальні служби, та спільного центру з контролю і координації питань припинення вогню і стабілізації лінії розмежування сторін (СЦКК). Також до обговорення проблеми розмінування була запрошені представники міжнародної благодійної некомерційної організації HALO Trust (Великобританія / США).

Організація має великий досвід в справі гуманітарного розмінування територій від мін, вибухонебезпечних предметів і боєприпасів, що не вибухнули, і становлять загрозу для цивільних осіб.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *