Часи та світи для…

Сьогодні ми виріши…

Час невпинно диктує моду…

Різні часи - різні…

ПРОДАЖ УКРАЇНСЬКОЇ ЗЕМЛІ –…

Закон, котрий дозво…

ЗЕМЕЛЬНА АФЕРА

Вночі, як злодії. В…

Війни, пошесть та бунти.…

Інтерв'ю з Іриною …

Українська земля — не…

Українська земля —…

До 90-ї річниці знищення…

Є події, про які кр…

«
»

У нападах в Сирії загинули щонайменше 78 людей

Щонайменше 78 людей загинули унаслідок низки вибухів у сирійських містах Джабла і Тартус на західному середземноморському узбережжі країни, повідомляють державні ЗМІ.

У портовому місті Тартус, неподалік російської військово-морської бази, смертник підірвав себе на автобусній станції – через лічені хвилини там же вибухнув автомобіль, начинений вибухівкою.

У місті Джабла, що північніше, біля російської авіабази, цілями нападів стали також автобусна станція і лікарня.

При цьому активісти Центру моніторингу за дотриманням прав людини у Сирії повідомляють про щонайменше 121 загиблого – 73 у Джаблі і 48 у Тартусі. За даними організації, що базується у Британії, ще десятки людей зазнали серйозних поранень.

Тим часом інформаційне агентство Амак, пов’язане із радикальним ісламістським угрупованням “Ісламська держава”, повідомило, що відповідальність за атаки узяли на себе джихадисти.

Агенція заявила, що цілями “ІД” були “зібрання алавітів” – вочевидь, маючи на увазі шиїтську релігійну групу, до якої, зокрема, належить родина Асадів.

Обидва міста розташовані у сирійській провінції Латакія на території, підконтрольній режиму Башара Асада.

Досі Тартусу і Джаблі вдавалося уникнути найгірших сутичок у п’ятирічній війні, що триває у Сирії. Напади у цих містах стали першими подібними атаками на цивільне населення у регіоні Сирії.

Let’s block ads! (Why?)

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *