ЗЕМЕЛЬНА АФЕРА

Вночі, як злодії. В…

Війни, пошесть та бунти.…

Інтерв'ю з Іриною …

Українська земля — не…

Українська земля —…

До 90-ї річниці знищення…

Є події, про які кр…

"Галя на Марсі" -…

Галя ось уже четве…

«
»

У Ватикані ознака потепління відносин між католиками і мусульманами

 Час-Time

 Вікно в Америку

 Студия Вашингтон

  Актуально / Світ

  У Ватикані ознака потепління відносин між католиками і мусульманами

  За повідомленням Радіо Ватикану, щира розмова між главою Католицької церкви та авторитетним лідером ісламської думки тривала приблизно 30 хвилин.


  Шейх аль-Таїб і Папа Франциск. Ватикан, 23 травня 2016р.

  Папа Франциск у понеділок прийняв в Апостольському палаці у Ватикані ректора університету та великого імама мечеті аль-Азгар у Каїрі шейха Ахмеда аль-Таїба. Каїрська мечеть є одним з головних світових осередків ісламського богослов’я сунітського спрямування.

  За повідомленням Радіо Ватикану, щира розмова між главою Католицької церкви та авторитетним лідером ісламської думки тривала приблизно 30 хвилин. Співрозмовники підкреслили велику важливість цієї чергової зустрічі в рамках діалогу між конфесіями.

  Тема розмови була зосереджена, в основному, на спільному залученні провідників та вірних двох великих релігій у світі до справи миру в світі, відкинення насильства й тероризму. Обговорено становище та захист християн в контексті конфліктів та напруження на Близькому Сході.

  Папа Франциск подарував великому імамові аль-Таїбу медальйон із зображенням оливкового дерева, як символ миру, та примірник енцикліки «Laudato si’».

  Після зустрічі духовних лідерів, в іншому приміщенні Апостольського палацу відбулася розмова мусульманської делегації з проводом Папської ради з питань міжрелігійного діалогу.

  Джерело

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *