Перед тим як майбутнє…

Нашим співрозмовни…

Я мрію, навчаю, пишу…

Сьогодні ми виріши…

Часи та світи для…

Сьогодні ми виріши…

Час невпинно диктує моду…

Різні часи - різні…

ПРОДАЖ УКРАЇНСЬКОЇ ЗЕМЛІ –…

Закон, котрий дозво…

ЗЕМЕЛЬНА АФЕРА

Вночі, як злодії. В…

Війни, пошесть та бунти.…

Інтерв'ю з Іриною …

Українська земля — не…

Українська земля —…

«
»

Голова Держприкордонслужби Віктор Назаренко зустрівся з керівником Бюро з митних питань та прикордонної охорони США Гілом Керліковські

У рамках співпраці з урядовими органами нашої держави сьогодні Адміністрацію Державної прикордонної служби України  відвідав керівник Бюро з митних питань та прикордонної охорони США Гіл Керліковські.

На початку візиту американська делегація разом з керівництвом  прикордонного відомства України поклали квіти до пам’ятного знака «Захисникам кордонів Вітчизни усіх поколінь».

Після цього Голова Держприкордонслужби Віктор Назаренко презентував гостям Головний центр управління службою, звідки здійснюється управління всіма прикордонними підрозділами, і проінформував про ситуацію на державному кордоні та в районі проведення АТО. Згодом гості побували у мобільному прикордонному загоні у Бортничах, де було продемонстровано техніку, яка використовується прикордонниками в службі, сучасні засоби зв’язку, технічні засоби з недопущення переміщення через кордон  РХБЯ засобів та ін.

Напередодні з американською делегацією зустрівся прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. У ході зустрічі Голова Уряду відзначив позитивний досвід впровадження змін і реформ в національній поліції України за підтримки Сполучених Штатів та наголосив, що «проведення структурних ефективних реформ в митній та прикордонній сферах вкрай необхідне». Під час цієї зустрічі Гіл Керліковські високо оцінив роботу прикордонної служби України та ті реформи, які відбуваються у відомстві.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *