Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

Населення: світ і Україна

Майже 4 000 народів…

Шаровари - це одяг…

Підставою для нашо…

ДО УВАГИ!

Зважаючи на каранти…

«
»

СБУ імітувала смерть депутата на Донбасі, аби вийти на замовників вбивства

Як встановлено в ході досудового розслідування, одним з мотивів злочину був перерозподіл сфер впливу на підприємців регіону

На Донеччині затримано осіб, які підозрюються у замаху на вбивство депутата місцевої ради Покровська Прокуратура Донецької області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному проваджені за фактом замаху на вбивство депутата міської ради Покровська (Красноармійська). Про це повідомляє прес-служба прокуратури Донецької області.

23 травня співробітники СБУ імітували смерть депутата. Після було проведено ряд невідкладних оперативно-розшукових заходів, спрямованих на встановлення замовників вбивства. Після чого оперативними службами, у порядку ст. 208 КПК України, здійснено затримання двох осіб – замовника та співучасника замаху.

Крім того, здійснено ряд обшуків, за результатами яких правоохоронці вилучили обріз мисливської рушниці, велику кількість набоїв різного калібру та дві гранати РГД-5. Як встановлено в ході досудового розслідування, одним з мотивів злочину був перерозподіл сфер впливу на підприємців регіону. Вирішується питання щодо повідомлення їм про підозру у вчинені кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 14, ч. 2 ст. 115 (замах на вбивство) КК України та обрання запобіжного заходу.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *