Перед тим як майбутнє…

Нашим співрозмовни…

Я мрію, навчаю, пишу…

Сьогодні ми виріши…

Часи та світи для…

Сьогодні ми виріши…

Час невпинно диктує моду…

Різні часи - різні…

ПРОДАЖ УКРАЇНСЬКОЇ ЗЕМЛІ –…

Закон, котрий дозво…

ЗЕМЕЛЬНА АФЕРА

Вночі, як злодії. В…

Війни, пошесть та бунти.…

Інтерв'ю з Іриною …

Українська земля — не…

Українська земля —…

«
»

У Покровську відбувся Всеукраїнський бізнес-форум

Сьогодні Покровськ приймав Всеукраїнський бізнес-форум «Разом відродимо Донбас», спрямований на розвиток приватного підприємництва Донеччини та залучення інвестицій з інших областей України.

У обговореннях взяли участь перший заступник голови Донецької облдержадміністрації Євген Вілінський, представники Асоціації платників податків України та фіскальної служби, народні депутати, приватні підприємці та громадськість.

Форум складався з двох дискусійних панелей. Під час першої – «Політично-економічні передумови відновлення життєдіяльності регіону на території, підконтрольній українській владі» – сторони обговорили проблеми, що виникли на підприємствах через проведення в області Антитерористичної операції. Звучали пропозиції по створенню сприятливого інвестиційного середовища на Донеччині, гості також ознайомилися з досвідом Грузії.

Євген Вілінський закликав підприємців звертатись до облдержадміністрації з питаннями, які у них виникають, пообіцявши максимальне сприяння.

«Ми не можемо відстежити всі бюрократичні проблеми, але просимо мати з нами зворотній зв’язок. Ми прагнемо максимально спростити процеси закупівель, тому Донеччина стала першою областю, яка перейшла на систему ProZorro. Також у нас буде запущено пілотний проект із централізованих закупівель. Вони проходитимуть під громадським контролем. Тільки в умовах конкуренції може бути побудована нова економіка регіону», – підкреслив він.

Перша частина форуму завершилась підписанням Плану спільних дій на 2016 рік між товариством Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» у Донецькій області, Головним управлінням Державної фіскальної служби України в області та Донецькою митницею.

Час другої дискусійної панелі «Умови створення економічних стимулів для інвестування у відродження Донбасу» учасники присвятили обговоренню питань соціального партнерства, спільних кроків влади та бізнесу.

Управління інформаційної політики та з питань преси облдержадміністрації

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *