Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

Населення: світ і Україна

Майже 4 000 народів…

Шаровари - це одяг…

Підставою для нашо…

ДО УВАГИ!

Зважаючи на каранти…

«
»

У Луганській області планують збудувати потужний університетський центр  …

У Луганській області планують збудувати потужний університетський центр

Сьогодні, 25 травня, голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз провів зустріч із генеральним директором німецької будівельної компанії Intercon.
На зустрічі обговорювалося питання будівництва університетського центру на кшталт сучасних світових зразків.
«У нас вже готовий проект для будівництва у вашому регіоні університетського центру за світовими стандартами, подібних до Кембриджу та Оксфорду. Під університетським центром розуміється створення потужної освітньої бази із сучасними гуртожитками, навчальними комплексами та лабораторіями для розвитку наукових напрямів. Учбовий заклад планується на 25 000 студентів та 5 000 викладачів. Ми готові залучати інвестиції для реалізації цього проекту і вже є потенційне джерело, – зазначив генеральний директор Іntercon Ігор Спірідонов. – Наша компанія працює на принципах прозорості. З нами можна заробити, але з нами не можна вкрасти».
Керівник Луганської обласної ВЦА Юрій Гарбуз повідомив, що в Луганській області існує проблема з приміщеннями для навчальних закладів, що переїхали з окупованої території. Зокрема, Аграрний університет потребує приміщень.
«Для реалізації проекту на розгляд уже виділено три земельних ділянки. Наступного тижня планується нарада з керівниками університетів Луганщини для того, щоб максимально врахувати побажання всіх освітян регіону. Після наради ми проведемо трьохсторонню зустріч з ректорами, представниками будівельної кампанії та облдержадміністрації з метою підписання «дорожньої карти» відновлення освітнього потенціалу Луганської області», – зазначив очільник Луганської обласної ВЦА Юрій Гарбуз.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *