Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

Населення: світ і Україна

Майже 4 000 народів…

Шаровари - це одяг…

Підставою для нашо…

ДО УВАГИ!

Зважаючи на каранти…

«
»

МИД Украины / МЗС УкраїниЗаява Міністерства закордонних справ України у зв’язку із винесенням російським

МИД Украины / МЗС України

Заява Міністерства закордонних справ України у зв’язку із винесенням російським судом обвинувального вироку у справі громадян України Миколи Карпюка та Станіслава Клиха #LetMyPeopleGo

Міністерство закордонних справ України висловлює рішучий протест у зв’язку із винесенням Верховним судом Чеченської Республіки чергового ганебного політизованого вироку у справі громадян України Миколи Карпюка та Станіслава Клиха, засудивши їх до 22,5 та 20 років відповідно позбавлення волі за сфабрикованими обвинуваченнями в участі у бойових діях в м.Грозний у період 1994-1995 рр.

Справа проти наших співвітчизників є апогеєм продовження російською владою політичного переслідування громадян України з активною проукраїнською громадянською позицією в умовах триваючої агресії з боку Російської Федерації проти України.

Російська сторона неприховано демонструвала замовний характер справи – докази сторони захисту та свідчення рідних незаконно ув’язнених українців систематично відхилялися, а щодо Миколи Карпюка та Станіслава Клиха неодноразово застосовувалися у ході слідчих дій тортури та інші заборонені методи дізнання.

Протягом усього часу утримання українців чинилися незаконні перешкоди щодо їх відвідання консульськими посадовими особами України, що є грубим порушенням норм міжнародного права.

Цей вирок є черговим беззаперечним доказом того, що в сучасній Росії відсутнє незалежне правосуддя.

МЗС України вимагає від російської сторони негайного скасування цього протиправного рішення та звільнення Миколи Карпюка та Станіслава Клиха. Вимагаємо також звільнення усіх незаконно утримуваних громадян України, які є політичними заручниками та жертвами російської агресії проти України.

http://mfa.gov.ua/ua/press-center/comments/5744-zajav..


Посилання
mfa.gov.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *