ПРОДАЖ УКРАЇНСЬКОЇ ЗЕМЛІ –…

Закон, котрий дозво…

ЗЕМЕЛЬНА АФЕРА

Вночі, як злодії. В…

Війни, пошесть та бунти.…

Інтерв'ю з Іриною …

Українська земля — не…

Українська земля —…

До 90-ї річниці знищення…

Є події, про які кр…

"Галя на Марсі" -…

Галя ось уже четве…

«
»

Спецслужби Польщі: Партію Зміна створили за кошт росіянПартія і організації Матеуша Піскорського займалися шпигунством

Спецслужби Польщі: Партію Зміна створили за кошт росіян

Партія і організації Матеуша Піскорського займалися шпигунством і поширенням антиукраїнських настроїв у Польщі

Лідер партії Зміна (Zmiana) Матеуш Піскорський не знав, що його партію фінансували російські спецслужби – така лінія захисту польського політика, заарештованого у Польщі за шпигунство. Прокуратура і Агентство внутрішньої безпеки стверджують, що все було якраз навпаки.

Піскорський був затриманий минулого тижня. 20 травня за рішенням суду він був заарештований на 3 місяці. Процес проходив таємно, відомо лише, що йому висунули звинувачення в шпигунстві.
Згідно з інформацією Агентства внутрішньої безпеки, з 2013 до 2016 року Матеуш Піскорський «брав участь в діях російської розвідки, спрямованих проти Польщі, проводячи зустрічі з особами, контактуючими з російською розвідкою, виконуючи завдання, пов'язані з пропагандою інтересів Росії і маніпулюючи польською громадською думкою, отримуючи за цю діяльність фінансову винагороду».
В рамках цієї співпраці Піскорський, на думку спецслужб Польщі, створив політичну партію і організації, що фінансуються Росією. Ці організації служили «створенню антиукраїнських настроїв в Польщі і антагонізаціі польсько-українських відносин».
Члени партії «Зміна» вважають, що Піскорський став жертвою політичних репресій, тому що відкрито виступав проти присутності НАТО в Польщі.

http://www.polradio.pl/5/38/Artykul/254282,Спецслужби..


Посилання
www.polradio.pl

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *