ПРОДАЖ УКРАЇНСЬКОЇ ЗЕМЛІ –…

Закон, котрий дозво…

ЗЕМЕЛЬНА АФЕРА

Вночі, як злодії. В…

Війни, пошесть та бунти.…

Інтерв'ю з Іриною …

Українська земля — не…

Українська земля —…

До 90-ї річниці знищення…

Є події, про які кр…

"Галя на Марсі" -…

Галя ось уже четве…

«
»

Юрій Гарбуз взяв участь у міжнародній конференції з розвитку бізнесу на …

Юрій Гарбуз взяв участь у міжнародній конференції з розвитку бізнесу на Донбасі

Сьогодні, 26 травня, голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз здійснив робочу поїздку до Краматорська й взяв участь у міжнародній бізнес-конференції «Формування нової економіки Донбасу: орієнтованої на експорт та дружньої до середнього і малого бізнесу».
Метою конференції є сприяння економічному зростанню та розвитку бізнес-середовища Донбасу шляхом обміну досвідом із східноєвропейськими країнами, впровадження економічних реформ, інтеграції у світові ринки, розвитку та підтримки малого та середнього бізнесу.
Учасниками конференції є представники центральних та обласних органів влади, бізнес-структур, міжнародних організацій, дипломатичних місій, громадського суспільства, членських бізнес-асоціацій та інших інституцій.
«Я хотів би подякувати всім підприємствам, що, не дивлячись на два роки війни, зуміли зберегти робочі місця та свій бізнес і не опустили руки у такий важкий час. Наша задача з головою Донецької області знайти можливість підняти і малий, і середній бізнес на новий щабель. Сьогоднішня конференція саме і є таким щаблем. Наша мета показати, що не потрібно боятися – потрібно брати кредити і шукати можливість брати участь у грантах. Низький уклін усім міжнародним організаціям, які підставляють нам своє плече у такий непростий час», – зазначив Юрій Гарбуз.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *