В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Онлайн перегляд концерту на…

Щорічний Фестиваль …

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

«
»

Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та в зоні проведення АТО

Прикордонники продовжують здійснювати охорону українсько-російського кордону і лінії розмежування між силами АТО та бойовиками.

За минулу добу обстрілів позицій, на яких несуть службу прикордонники, не було. Загалом в зоні АТО за минулу добу було виявлено 9 безпілотних літальних апаратів.

У контрольному пункті в’їзду-виїзду  «Мар’їнка»  прикордонники спільно з співробітниками фіскальної служби виявили в автівці, яка прямувала до неконтрольованої території,  600 тисяч російських рублів. Кошти були заховані  під панеллю приладів автомобіля «Шевроле».

Чотири транспортні засоби, які намагались перемістити на неконтрольовану територію продукти харчування, корм для тварин, меблі та підакцизні товари без відповідних документів, зупинили у контрольних пунктах в’їзду-виїзду  «Гнутове»  та «Новотроїцьке»  прикордонники спільно з співробітниками фіскальної служби. Конфіскат загальною вартістю майже 80 тисяч гривень передали представникам зведеної мобільної групи.

Ще одну автівку з вантажем будівельних матеріалів, яка прямувала з неконтрольованої території, оглядова група зупинила у  контрольному пункті в’їзду-виїзду «Новотроїцьке». Вантаж вартістю понад 100 тисяч гривень вилучили. 

 

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *