Час невпинно диктує моду…

Різні часи - різні…

ПРОДАЖ УКРАЇНСЬКОЇ ЗЕМЛІ –…

Закон, котрий дозво…

ЗЕМЕЛЬНА АФЕРА

Вночі, як злодії. В…

Війни, пошесть та бунти.…

Інтерв'ю з Іриною …

Українська земля — не…

Українська земля —…

До 90-ї річниці знищення…

Є події, про які кр…

«
»

Вячеслав АброськинМар’їнка та Красногорівка. На лінії вогню ці міста та їх мешканці перебувають вже

Вячеслав Аброськин

Мар'їнка та Красногорівка. На лінії вогню ці міста та їх мешканці перебувають вже два роки. Люди продовжують жити там. І залишаються не тому, що такі відважні, а тому, що нікуди їм йти. Тут їх дім. Зруйнований та понівечений ворожими кулями та снарядами, але власний та рідній.

Доросле населення не має постійної роботи, перебиваються тимчасовими заробітками. Їдуть працювати в інші міста, а потім повертаються додому.

Зараз в Мар'їнці мешкають 5 тисяч чоловік. Малеча ходить до дитсадка. 56 малюків щодня під обстрілами. Ще 370 дітей навчаються в двох школах. В місті понівечені 49 із 51 багатоповерхівки. Більшість руйнувань припала на самий початок бойових дій у 2014 році. І досі стоять вони із вікнами-фанерами та дирами від снарядів.

Вчора був там. В містах, що не здаються та тримаються за життя руками та працею своїх мешканців.

Поліцейські обійшли всі будинки в цих населених пунктах. Знають особисто і мають контакти всіх мешканців. Це зробили задля надання у разі потреби оперативної допомоги та виявлення ворожих ДРГ. "Чужих" в прифронтових населених пунктах місцеві відразу помічають та повідомляють про таких своїм правоохоронцям, тим, хто і під обстрілами, і коли тиша, завжди поруч.

Також співробітники поліції опечатали всі покинуті будинки та квартири. Залишили на печатках контакти чергової частини на випадок повернення господарів. Своїми силами та при підтримці місцевих мешканців боремося з мародерами та упорядковуємо життя в цих умовах.

Особливу увагу приділяємо дітям. Сімей на обліку поліції в Мар'їнці – 16, проблемні – 3 родини. Знаємо та контактуємо з кожною задля захисту прав дітей. Щоб не було пізно і там, де є потреба в профілактиці, проводимо роботу. Тримаю це на своєму контролі.

Поліцейські та зведений загін спецпідрозділу "Харків" несуть службу цілодобово на території цих міст. І працюють, і відпочивають в одному місці.

Як кажуть, нема нічого постійного, ніж тимчасове. Так і у нас, поліцейських Донеччини, прифронтові умови несення служби. Ця тимчасовість триває вже два роки. А хотілось би вже почати звикати до мирного життя. Все буде добре. Вірю.
https://www.facebook.com/Vyacheslav.Abroskin/posts/15..

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *