В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Онлайн перегляд концерту на…

Щорічний Фестиваль …

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

«
»

Ув’язнений на росії кримчанин Кольченко зустрівся з матір’юГромадянин України, кримчанин Олександр Кольченко, якого утримують

Ув’язнений на росії кримчанин Кольченко зустрівся з матір’ю

Громадянин України, кримчанин Олександр Кольченко, якого утримують в ув’язненні у Росії, зустрівся з матір’ю, яка отримала можливість триденного побачення із сином. Про це повідомила Ольга Афанасьєва, мати Геннадія Афанасьєва, кримчанина, якого теж утримують у Росії.

«Лариса Кольченко вийшла з триденного побачення з Сашею. Втомилася. Радісна. Нагодувала. Поцілувала. Говорено-переговорено. Дивились разом новини про Надю (Савченко – ред.). Саша передав: «Слава Україні!». Спасибі активістам, членам ГНК, усім, хто допоміг Ларисі, допомагає Саші у Челябінську і Копейску», – зазначила Афанасьєва 28 травня у Facebook.

Напередодні члени «Громадської наглядової комісії» Челябінської області повідомили, що Олександра Кольченка, який перебуває в ув’язненні у Росії, поставили на «профілактичний облік» у колонії російського Копейска, де він відбуває покарання, як «особа, схильна до поширення екстремістської ідеології».

Олександр Кольченко та Олег Сенцов були засуджені в Росії Північно-Кавказьким військовим окружним судом до 20 і 10 років позбавлення волі відповідно. Їм були пред'явлені звинувачення в підготовці підриву пам'ятника Леніну в Сімферополі, а також у підпалі офісів «Російської громади Криму» та партії «Єдина Росія» в анексованому Росією Криму. Обидва українці визнані російським правозахисним рухом «Меморіал» політв'язнями.

У суді Сенцов і його захист наполягали на українському громадянстві режисера.

Ще один фігурант справи Геннадій Афанасьєв був засуджений до сімох років позбавлення волі і відправлений до колонії в Сиктивкарі в Республіці Комі.
http://www.radiosvoboda.org/content/news/27762884.html

www.radiosvoboda.org

Ув’язнений у Росії кримчанин Кольченко зустрівся з матір’ю

Громадянин України, кримчанин Олександр Кольченко, якого утримують в ув’язненні у Росії, зустрівся з..

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *