Гімнаст родом з Донецька здобув золото для України на чемпіонаті Європи

Сьогодні в України щонайменше 2 золота. Також золоту медаль сьогодні здобула і Анна Різатдінова на етапі Кубка світу з художньої гімнастики

В опорному стрибку українець показав результат 15,399  і посів 1 місце. Про це повідомляє Національний олімпійський комітет України.

Олег Верняєв — 23-річний український гімнаст, чемпіон світу із спортивної гімнастики. Учасник Олімпійських ігор 2012.   У 2014 року на чемпіонаті Європи Верняєв виборов золото у вправах на брусах та дві бронзи — в опорному стрибку та команді. А на чемпіонаті світу став чемпіоном у вправах на брусах. Народився у Донецьку у 1993 році.

Також золоту медаль сьогодні здобула Анна Різатдінова. Вона виграла золоту нагороду на етапі Кубка світу з художньої гімнастики у Софії!

«У вправах з обручем результат 18,800  став переможним для нашої грації. Пишаємося!!!», — пишуть в НОК України. 

Різатдінова Анна народилася 1993 у Сімферополі — українська спортсменка, художня гімнастка, чемпіонка світу із вправ з обручами (2013), багаторазова призерка чемпіонатів світу та Європи, інших міжнародних турнірів. Почала займатись гімнастикою у віці 5 років.

Джерело