Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

Населення: світ і Україна

Майже 4 000 народів…

Шаровари - це одяг…

Підставою для нашо…

ДО УВАГИ!

Зважаючи на каранти…

Писання - це спосіб…

Сьогодні ми прогов…

«
»

ІНТЕНСИВНИЙ КУРС НЕВІДКЛАДНОЇ ДОМЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ В ЕКСТРЕМАЛЬНИХ УМОВАХ

Відбувся черговий дводенний тренінґ “Медичного загону швидкого реаґування “Гіппократ” за програмою інтенсивного курсу невідкладної домедичної допомоги в екстремальних умовах.

Перший день був присвячений “Basic Airway Management” – темі, яка викликає особливе зацікавлення слухачів. В США і Европі цей курс є обов’язковим для професійної підготовки не тільки лікарів і медсестер, але й парамедиків. На жаль в Україні в цілісному вигляді цей курс не читається навіть у медуніверситетах. Можливо тому серед наших слухачів є багато майбутніх лікарів, які, незважаючи на гарячий час перед сесією, знайшли можливість відвідати наш тренінґ.

Другий день був присвячений оволодінню навичками ін’єкційної техніки на догоспітальному етапі. Курсанти успішно впоралися з усіма завданнями. Хоча декому було важко, зокрема не кожному вдалося поставити периферійний катетер з першого разу. Але до кінця заняття “заповітну мету” осягнули всі, хто цього хотів.


Загалом тренінґ пройшов у теплій, доброзичливій атмосфері. Після закінчення занять наші майбутні колеги із зацікавленням розпитували про теми наступних тренінґів.

Фотозвіт: https://www.facebook.com/hippokratua/photos/?tab=album&album_id=1068517439850082

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *