В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Онлайн перегляд концерту на…

Щорічний Фестиваль …

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

«
»

До Тристоронньої контактної групи увійде колишній член групи по Придністров’ю

У політичній підгрупі тристоронньої контактної групи по врегулюванню ситуації на Донбасі почав роботу колишній посол України в Молдові, колишній заступник секретаря РНБО Сергій Пирожков

Про це у вівторок повідомив екс-президент, представник України в тристоронньої контактній групі Леонід Кучма, передає «Українська правда».

«Сьогодні туди вже полетить ще одна людина в якості експерта, Пирожков Сергій Іванович. Він віце-президент Національної академії наук. Останнім часом він працював послом багато років, був членом групи щодо Придністров’я. Так що він в таких процесах розбирається», — заявив він.

При цьому Кучма зазначив, що стан здоров’я директора Національного інституту стратегічних досліджень Володимира Горбуліна ускладнює йому роботу в політичній підгрупі тристоронньої контактної групи.

Колишній посол України в Білорусі Роман Безсмертний вирішив припинити роботу в підгрупі з політичних питань у тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі.

В квітні розпочала свою роботу в групі координатор виборчих і парламентських програм громадянської мережі «Опора» Ольга Айвазовська.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *