В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Онлайн перегляд концерту на…

Щорічний Фестиваль …

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

«
»

За клопотанням Головної військової прокуратури Печерським районним судом м. Києва надано дозвіл на здійснення спеціального досудового розслідування у кримінальному провадженні за підозрою командуючого Чорноморським Флотом Російської Федерації О. Вітка

Командуючому Чорноморським Флотом Російської Федерації О. Вітку 18.04.2016 повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканість України); ч. 4 ст. 27, ч. 1 ст. 111 (підбурювання до державної зради); ч. 3 ст. 27, ст. 113 (організація диверсії); ч. 2 ст. 28, ч. ч. 1, 2 ст. 437 (ведення агресивної війни) КК України та згідно з вимогами КПК України вручено повістки про явку до слідчого органу на 25.04.2016, 12.05.2016 та 16.05.2016.

Командуючий Чорноморським Флотом Російської Федерації О. Вітко, умисно та безпідставно (що є цілком закономірним) ухиляється від явки на виклики слідчого, переховується від органів слідства та суду з метою ухилення від кримінальної відповідальності, оголошений у державний розшук та перебуває на тимчасово окупованій території України.

З метою виконання завдань українського кримінального судочинства у частині заочного засудження, щоб кожний, хто вчинив злочини проти основ національної безпеки України, миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку, був притягнутий до відповідальності в міру своєї вини, Головна військова прокуратура звернулася до суду із клопотанням про здійснення спеціального досудового розслідування у кримінальному провадження за підозрою О. Вітка.

27.05.2016 слідчим суддею Печерського районного суду м. Києва клопотання прокуратури задоволено в повному обсязі та надано дозвіл на здійснення спеціального досудового розслідування у кримінальному провадженні за підозрою командуючого Чорноморським Флотом Російської Федерації О. Вітка.

Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *