Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

Населення: світ і Україна

Майже 4 000 народів…

Шаровари - це одяг…

Підставою для нашо…

ДО УВАГИ!

Зважаючи на каранти…

Писання - це спосіб…

Сьогодні ми прогов…

«
»

«Довели до психушки» і «розвалили бригаду» — приклади успішних інформаційних операцій

Головне управління розвідки України повідомило, що 22 серпня під час роботи комісії штабу  2-го АК (Луганськ) ЗС РФ по встановленню причин розкриття реальних прізвищ кадрових військовослужбовців ЗС РФ, які виконують завдання на командних посадах у 6 окремому мотострілецькому полку м. Стаханов, заступник командира полку підполковник Станіслав Єршов (позивний «Клен») погрожував начальнику штабу корпусу підірвати себе гранатою, у результаті його примусово обеззброїли й направили на психіатричне обстеження у військовий шпиталь у Ростов-на-Дону.

Нагадуємо, що не летальна ліквідація підполковника ЗС РФ та усунення його з командної посади – це наслідок публікації InformNapalm: Підполковник 247-го полку ПДВ ЗС РФ командує терористами «ЛНР» (аудіоперехоплення)

19 серпня на основі записів телефонних переговорів та матеріалів, ексклюзивно переданих InformNapalm співробітниками СБУ, було опубліковано розслідування, у якому розкрили дані вищого російського офіцера підполковника ЗС РФ Станіслава Єршова, приординованого на посаду заступника командира 6-го окремого мотострілецького казачого полку ім. Платова 2-го АК (Луганськ) окупаційних ЗС РФ. Було встановлено, що раніше підполковник Єршов перебував на посаді командира 2-го батальйону 247-го  десантно-штурмового  полку ПДВ (в/ч 54801, Ставрополь), а під час додаткової розвідки соціальних сторінок волонтери InformNapalm зібрали особисті дані всіх членів сім’ї російського воєнного злочинця. 

У своїх телефонних переговорах з друзями підполковник Єршов неодноразово в нецензурній формі висловлював зневагу до колаборантів, які воюють під його командуванням.
Про ставлення російського командування до місцевих жителів Луганської області, процвітання мародерства, убивства і навіть про бойові та побутові втрати ЗС РФ на Донбасі можна дізнатися з аудіоперехоплення, буквально розбираючи репліки Єршова на цитати:

Це один з прикладів успішної та ефективної спільної операції, яку провели, дякуючи особистій ініціативі молодих офіцерів силових структур, з волонтерами InformNapalm.

Були й інші приклади. Рівно рік тому, у серпні 2015, у ході взаємодії на горизонтальному рівні з офіцерами спецпризначенцями отримали унікальні відеокадри допиту командира 1-го батальйону 7-ї бригади ТО «ДНР» бойовика Андрія Козиренка (позивний “Козир”). Неформальний  підхід дозволив ефективніше використати інформаційний потенціал таких інцидентів.

Через кілька днів після взяття в полон «Козиря» та широкого поширення знятого на блокпосту інтерв’ю, морально-психологічний стан його бригади похитнувся. За повідомленнями російського пропагандиста й тероблогера Олександра Жучковського, невдовзі 7  бригаду бойовиків розформували.

Ці та багато інших прикладів неформального та ініціативного підходу українських волонтерів, а також офіцерів середньої ланки з різних силових структур демонструють, що  транспарентність та оперативність в інформаційному висвітленні цієї війни вкрай важливі для досягнення локальних та глобальних перемог, зокрема, не летальними способами. 

На відміну від Російської Федерації, яка веде інформаційну війну брудними методами брехні, терору та пропаганди, Україна повинна спиратися на правду, адже це найпотужніша зброя, яка на нашому боці.
Але правду треба вміти використовувати, вона не є зброєю пасивної боротьби, треба вміти оперативно та ефективно доставляти її до адресата. Забюрократизованість та «совковість» мислення старої української еліти силовиків повинна уступити дорогу молодим офіцерам, здатним нелінійно мислити й приймати ініціативні рішення.

InformNapalm.org

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *