Офіційний запуск системи е-декларування має відбутись 31 серпня – Глава держави
Президент Петро Порошенко повідомив, що офіційний запуск системи електронного декларування має відбутись 31 серпня о 23.59.

«Вчора керівник Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України (ДССЗЗІ) повідомив, що сертифікат готовий. Сьогодні наприкінці дня він має бути вручений представникам Національної агенції з питань запобігання корупції. Програма кардинально перероблена», – повідомив Петро Порошенко під час спілкування з журналістами в рамках робочої поїздки в Маріуполь.

Президент наголосив, що з 00.00 годин 1 вересня програма має бути запущена.

Глава держави підкреслив, що це означитиме завершення виконання умов в рамках програми співпраці з МВФ та завершення виконання зобов’язань щодо надання Україні безвізового режиму з Євросоюзом.

Петро Порошенко зазначив, що 5 вересня комітет Європарламенту приступить до розгляду питання надання безвізового режиму для українців.

 

ф

Робоча поїздка до Донецької області

31 Серпня 2016 – 15:08ф

Робоча поїздка до Донецької області

31 Серпня 2016 – 15:08
Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки до Донецької області взяв участь у відкритті реконструйованого дитячого садка «Аліса», що розташований у селищі Мангуш, 31 серпня 2016 року

© Фото Михайла ПалінчакаДжерело