"Галя на Марсі" -…

Галя ось уже четве…

Яким чином журналіст може…

Якщо Ви працюєте ж…

Тиждень молінь за єдність…

По всьому світі від…

Свята Літургія за єдність…

Свята Літургія за є…

Творчість, яка ніколи не…

17 грудня 2019 року…

«
»

Хактивісти викрили матроса Північного флоту РФ, який воює на Донбасі

Днями українські хактивісти з кіберальянсу FalconsFlameTrinityРух8 та КіберХунта передали волонтерам-розвідникам міжнародної спільноти InformNapalm дамп зламаної поштової скриньки російського військовослужбовця, який брав участь у бойових діях на Донбасі. Як висловився президент РФ, це ті люди, «які займаються там вирішенням певних питань, зокрема, й у воєнній сфері». Як не дивно, такі «рішали» проходять контрактну службу в лавах ЗС РФ і отримують заробітну плату від міністерства оборони РФ. Подробиці нижче.

Попов Юрій Сергійович, дата народження 21 червня 1985 року. Паспорт 1906 458786, зареєстрований: м. Вологда вул. Набережна 6-ої армії б. 207 А кв. 13. Військовослужбовець за контрактом, звання: матрос, в/ч номер 74777 (99 тактична група Північного флоту) Новосибірські острови, острів Котельний. Особистий номер: ЕХ-616099. Табельний номер по фінансовій частині 1973598. Адреса електронної пошти asatru35@mail.ru. Видалений профіль в соціальній мережі – посилання. У серпні 2014 року коментував записи в групі «в/ч 74777». Нижче фотографія Попова з листа такого змісту: «Здрастуйте могли б ви відповісти на запитання щодо вступу у «Вікінг». Звати мене Юрій, є досвід служби у ЗС РФ спеціальність снайпер-розвідник, стрілець-розвідник, хімік-розвідник. На Донбасі вже півроку» 

Попов виконував злочинні накази російського воєнного командування і брав участь в окупації Донбасу під прикриттям незаконних збройних формувань «Спарта» і «П’ятнашка»  влітку — восени 2015 року. Нижче публікуємо фотографії довідок, які видали Попову у так званих «військових частинах» терористичної організації «ДНР».

Прикметно, що у поштовій скриньці Попова виявили розрахункові листки, які вказують на те, що під час виконання бойових завдань в Україні (літо-осінь 2015 року) він був діючим військовослужбовцем РФ і отримував заробітну плату від міністерства оборони РФ. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Достеменно відомо, що станом на 25.01.2016 Попов входив до складу так званого “підрозділу “П’ятнашка” терористичної організації (ТО) “ДНР” і звертався до голови “Союзу добровольців Донбасу” для отримання нагороди. 

Матеріали на тему:

Матеріал до публікації підготував Михайло Кузнецов.

(CC BY 4.0) Інформація підготовлена спеціально для сайту InformNapalm.org, при повному або частковому використанні матеріалу активне посилання на автора і статтю на сайті обов’язкове.

Ми закликаємо читачів активно ділитися нашими публікаціями в соціальних мережах. Винесення матеріалів у публічну площину здатне переломити хід інформаційного та бойового протистояння.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *