Презентація нової газети “Рух – це життя” відбулася в Харкові

Головний редактор та засновник – Сергій Сухін – харків’янин, проте останній десяток років мешкає в Черкасах. Перебуваючи від дев’яностих років у лавах Руху, він і в теперішній час не полишає громадську діяльність, котра спрямована на розвиток української держави. Дещо спонтанно, але влучно, розпочав видання газети “Рух – це життя”. Про це говорить сам п. Сергій, додаючи, що не має досвіду журналістської та видавничої праці (хіба що рухівські політичні листівки). Проте це не стало перешкодою.

Презентація газети "Рух - це життя"

Презентація газети "Рух - це життя"

Команда однодумців знайшлася і зформувалася досить швидко в редакцію газети. Це громадський і діяч Ніна Баласанян, і досвідчені журналісти Юрій Хомайко та Валерій Дяченко. Зустріч Сергія Сухіта і редакції з іншими зацікавленими людьми відбулася у суботу 10 вересня, розпочавшись в медіацентрі “Время” з продовженням у Харківській спілці письменників.

Презентація газети "Рух - це життя"

Презентація газети "Рух - це життя"

Нова газета “Рух – це життя”, видається в Харкові та Черкасах, висвітлює суспільно-політичні актуальні теми, котрі хвилюють не лише патріотично налаштованих українців, але й суспільство в цілому. Принциповою засадою є безкоштовне розповсюдження видання.

В дискусії присутніх з редакцією народжувались цікаві ідеї, котрі стосуються успішного розвитку газети. Вже незабаром чергове, третє число нової газети можна буде отримати в біля намету допомоги українській армії на майдані Свободи, а також в кав’ярнях Харкова.

Презентація газети "Рух - це життя"

Редакція газети “Рух – це життя” закликає авторів надсилати матеріали для друку на скриньку s380931503046@gmail.com.

1 коментар

  1. Харьков Відповісти

    Доброго дня ВАМ. Хочу звернутися до Вас за допомогою. В мiстi Харковi за 08,06,2017 р. задопомогою співробітників патрульної поліції м.Харкова (бортовий номер 0209, номер службового авто 3545, поліцейські Южко Орися І., Трубенко Павло В., Демченко Олександр П.) які грубо порушили ст. 364,365. допомогли гр. Веретельнiк Ламара Катеевна,Алешин Василий В. будiвельники с авто номер авто (АХ5569СМ), заволодiли моїм майном (паркан цiна 11118 гр.00коп ) та земельною дiлянкою за адресою м.Харкiв вул.Генерала Удовiченко,200 (7 соток). Прохання до влади сприяти в розслiдуваннi знищення мого майна,заволодiння земельною дiлянкою, та не законного притягнення мене до адмiн.вiдповiдальностi по ст173,185. Патрульна полiцiя займаеться кримiналом i керiвники полiцiї Харкова,зокрема КЕРІВНИЦТВО ГУНП В ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ на чолi з дмiтрiевим А.А. нi як не реагуть, пишуть вiдписки де зазначають що у мене с бандитами склалися цивiльно-правовi вiдносини i треба iти до суду. На протязi усього лiта пишуть однi вiдписки,i кажуть що патрульнi зробили хорошу свою роботу. Порушуючи ККУ ст.364,365 це е хороша робота? НА ЖАЛЬ ТАК ДУМАЕ КЕРIВНИЦТВО ГУНП В ХАРКIВСЬКIЙ ОБЛАСТI. ЗВЕРТАЮСЬ ДО ВЛАДИ, ЯК ШО ВОНА Е, ДОПОМОГИ В ЗАХИСТI МОЇХ ПРАВ, ТА ПРИТЯГНЕННI ВИННИХ ДО ВIДПОВIДАЛЬНОСТI. ПРОКУРАТУРА ХАРКIВСЬКОЇ ОБЛАСТI IГНОРУЕ ВИНЕСЕНУ УХВАЛУ СУДУ ПРО ЗОБОВЯЗАННЯ ВНЕСТИ ВIДОМОСТI ПО МОЇЙ ЗАЯВI ДО ЕРДР I РОЗПОЧАТИ ДОСУДОВЕ РОЗСЛIДУВАННЯ СТСОВНО ПАТРУЛЬНИХ ЯКI ДОПОМОГЛИ ЗАХОПИТИ МОЮ ЗЕМЕЛЬНУ ДIЛЯНКУ ГРАБIЖНИКАМ. ПРОТЕ Я ЗВЕРНУВСЯ ДО СЛIДЧОГО СУДДI ЗI СКАРГОЙ ПРО НЕ ВНЕЧЕННЯ ВIДОМОСТЕЙ ДО ЕРДР I СУД ВИНIС УХВАЛУ ЗОБОВЯЗАТИ ПРАЦIВНИКIВ ХАРКIВСЬКОI ПРОКУРАТУРИ ВIДКРИТИ ЕРДР I РОЗПОЧАТИ ДОСУДОВЕ РОЗСЛIДУВАННЯ. НА ПРОТЯЗI ОДНОГО МIСЯЦЯ ПРОКУРОРИ НЕ ВIДКРИВАЛИ ЕРДР А ПРОДОВЖУВАЛИ ПИСАТИ ВIДПИСКИ. В КОТРЕ ЗВЕРТАЮСЬ ДО ВЛАДИ З ПРОХАННЯ У НАВЕДЕННI ПОРЯДКУ В ПРАВОХОРОННИХ ОРГАНАХ. ВСЕ ЦЕ ГОВОРИТЬ ТIЛЬКИ ПРО ОДНЕ, У НАШIЙ КРАIНI ВIДСУТНI ПРАВОХОРОННI ОРГАНИ ЗДАТНI НАВЕСТИ ЛАД В ДЕРЖАВI. ЯК ЩО ПАТРУЛЬНI БЕЗ НАКАНО ЗАБИРАЮТЬ МАЙНО ГРОМАДЯН, ТО ЦЕ НЕ ЛАД В ДЕРЖАВI А ПОВНЕ СВАВIЛЬЯ. ПРОШУ ДОПОМОЖIТЬ В БОРОТЬБI З ЦIЕЮ БАНДОЮ . КЕРIВНИКИ ЗАКРИВАЮТЬ ГЛАЗА НА ТЕ ЯК ЇХ ПРОХВОСТНI ВIДБИРАЮТЬ МАЙНО ГРОМАДЯН.

    С ПОВАГОЮ УЧАСНИК БОЙОВИХ ДIЙ БЛИЗНЮК МИКОЛА IВАНОВИЧ.

    СКАЖУ ВIДРАЗУ, ВЕРЕТЕЛЬНИК ЛАМАРА КАТЕЕВНА ЦЕ СЕСТРА КЕРIВНИКА ДЕРЖ. ПIДПРИЕМСТВА ПОВЯЗАНОГО З МIНIСТЕРСТВО ФIНАНСIВ ХУПЕНII ЕВГЕНIЯ КАТЕЕВИЧА ЯКОМУ ДИВНИМ ЧИНОМ ВИДАЮТЬ ВIДРАЗУ ТРИ ЗЕМЕЛЬНI ДIЛЯНКИ НА ПРОТИ ЙОГО ЖИТЛА ПО ВУЛ. ХВИЛЕВОГО,20 В М. ХАРКОВI У ОГОРОДАХ ГРОМАДЯН ЗАБИРАЮЧИ ПО ПОЛОВИНI ОГОРОДА У КОЖНОГО.

    https://youtu.be/5HOmo7T2vLo = ролик в ютуб

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *