Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

Населення: світ і Україна

Майже 4 000 народів…

Шаровари - це одяг…

Підставою для нашо…

«
»

Знайдено офіцера ЗС РФ, який загубив орден Мужності

Знайдено офіцера з Чечні, який загубив посвідчення особи та нагородні документи в челябінському лісі. 

У результаті роботи, націленої на виявлення та ідентифікацію російських військових на Донбасі, в поле зору міжнародної волонтерської спільноти InformNapalm не раз потрапляли військовослужбовці 17-ї окремої мотострілецької бригади (в/ч 65384 /раніше в/ч 23132/, дислокація Шалі, Чечня) 58-ї загальновійськової армії Південного військового округу. Ця мотострілецька бригада відома тим, що її тактичні групи, посилені танками та самохідною артилерією, одні з перших вступили в неоголошену війну Росії проти України і зазнали втрат улітку  2014 року. Через два роки окремі військовослужбовці 17-ї ОМСБр ще воюють на Донбасі, але вже в трохи іншому статусі, удаючи з себе місцевих шахтарів-«повстанців»; про це незабаром буде оповідь в новому OSINT-розслідуванні нашої спільноти. Сьогоднішня публікація не має на меті гучного викриття “українського відрядження” російських військових, викладаємо тільки деякі факти на суд наших читачів.

В одній з віртуальних груп 17-ї ОМСБр виявили цікаве оголошення, датоване 8 серпня 2016 року, на яке відгукнулася дружина офіцера цієї бригади Дмитра Якимова, який загубив документи в челябінському лісі.

Знайти та ідентифікувати Дмитра Якимова було неважко. Російський офіцер доволі активний у соцмережі «ВКонтакті» (альбом, контакти) та в «Однокласниках».

Встановлені дані

 Якимов Дмитро Євгенович

Д/н 6 лютого 1990 року.

Родом із села Денисово Гороховецького району Володимирської області.

Освіта — випускник Військової академії матеріально-технічного забезпечення (м. Санкт-Петербург) 2012 р.

У цьому ж році почав свою офіцерську кар’єру зі служби в 17-й ОМСБр у Чечні.

Не погано для офіцера, який щойно почав кар’єру. Кар’єрний ріст і вищі державні нагороди вражають. Не минуло й двох років, як Д. Якимов уже в званні старшого лейтенанта і на посаді заступника командира роти (припускаємо, танкового батальйону). Понад це, має нагороди — медаль і орден Мужності.

Відомо, що російське військово-політичне керівництво в останні пару років дуже щедре на нагороди, але орденами Мужності так просто не розкидаються. Не важко здогадатися, що «мужність» Якимова в тому, що він був виконавцем негласних наказів Кремля на Донбасі. Як приклад – його товариші по службі з 17-ї бригади з Чечні — офіцер-артилерист Гелімар, а також контрактники Броскін та Пупін, які отримали ордени Мужності відповідно до указу Путіна за участь у війні на Донбасі, що доволі обґрунтовано описано в минулих розслідуваннях InformNapalm.

У зв’язку з цим доречно пригадати другого офіцера — танкіста 17-ї мотострілецької бригади з Чечні, якого ми зафіксували на Донбасі ще у жовтні 2014 року, зі всіма атрибутами «шахтаря» і геолокацією в Сніжнянському районі України. В ту пору наша інформація подавалась як «гарячі новини», основний акцент робили на конкретний факт чи подію, з географічною прив’язкою до місцевості та ідентифікацією самих підрозділів та озброєння-техніки інтервентів. Щоб не втратити джерело, профілі інтервентів знеособили, їхні імена не називали.

Через два роки він ще фіксується в соцмережах, хоч фотографії з Донбасу, звісно, видалено.

У соцмережі «ВК» (архів профілюфотоальбому, контактів) під псевдонімом Next Штірліц

У соцмережі «ОК» (архів профілюфотоальбому, контактів) під псевдонімом Кирило Малиновський

В мирському житті відомий як Стас. Родом із Нижнього Тагіла. Випускник Казанського вищого військового командного училища 2009 р. Хай еґо Стасика втішиться і ми не назвемо його прізвище вголос, та підкреслимо, що ми вивчили всі його зв’язки, включно з родинними — від Анни, Фатехових, Суботіних, Грошевих до кримських родичів Брусніциних.

Нагадуємо, що 17-а ОМСБр фігурує у восьми епізодах OSINT-розслідувань InformNapalm:

Матеріал до публікації підготовлено на основі власного OSINT-розслідування Іраклієм Комахідзе 

(CC BY 4.0) Інформація підготовлена спеціально для сайту InformNapalm.org, при повному або частковому використанні матеріалу активне посилання на автора і статтю на сайті обов’язкове.

Ми закликаємо читачів активно ділитися нашими публікаціями в соціальних мережах. Винесення матеріалів у публічну площину здатне переломити хід інформаційного та бойового протистояння.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *