Найкраще паливо для печей…

В селі колись пекли…

Святкування Різдва на нині…

Про те, як кілька д…

Як знайомилися хлопці й…

Кількадесят років т…

Святкування Різдва на нині…

Про те, як кілька д…

Веселе село біля Барвінкого.…

Ми зробили безпрере…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

«
»

Знайдено офіцера ЗС РФ, який загубив орден Мужності

Знайдено офіцера з Чечні, який загубив посвідчення особи та нагородні документи в челябінському лісі. 

У результаті роботи, націленої на виявлення та ідентифікацію російських військових на Донбасі, в поле зору міжнародної волонтерської спільноти InformNapalm не раз потрапляли військовослужбовці 17-ї окремої мотострілецької бригади (в/ч 65384 /раніше в/ч 23132/, дислокація Шалі, Чечня) 58-ї загальновійськової армії Південного військового округу. Ця мотострілецька бригада відома тим, що її тактичні групи, посилені танками та самохідною артилерією, одні з перших вступили в неоголошену війну Росії проти України і зазнали втрат улітку  2014 року. Через два роки окремі військовослужбовці 17-ї ОМСБр ще воюють на Донбасі, але вже в трохи іншому статусі, удаючи з себе місцевих шахтарів-«повстанців»; про це незабаром буде оповідь в новому OSINT-розслідуванні нашої спільноти. Сьогоднішня публікація не має на меті гучного викриття “українського відрядження” російських військових, викладаємо тільки деякі факти на суд наших читачів.

В одній з віртуальних груп 17-ї ОМСБр виявили цікаве оголошення, датоване 8 серпня 2016 року, на яке відгукнулася дружина офіцера цієї бригади Дмитра Якимова, який загубив документи в челябінському лісі.

Знайти та ідентифікувати Дмитра Якимова було неважко. Російський офіцер доволі активний у соцмережі «ВКонтакті» (альбом, контакти) та в «Однокласниках».

Встановлені дані

 Якимов Дмитро Євгенович

Д/н 6 лютого 1990 року.

Родом із села Денисово Гороховецького району Володимирської області.

Освіта — випускник Військової академії матеріально-технічного забезпечення (м. Санкт-Петербург) 2012 р.

У цьому ж році почав свою офіцерську кар’єру зі служби в 17-й ОМСБр у Чечні.

Не погано для офіцера, який щойно почав кар’єру. Кар’єрний ріст і вищі державні нагороди вражають. Не минуло й двох років, як Д. Якимов уже в званні старшого лейтенанта і на посаді заступника командира роти (припускаємо, танкового батальйону). Понад це, має нагороди — медаль і орден Мужності.

Відомо, що російське військово-політичне керівництво в останні пару років дуже щедре на нагороди, але орденами Мужності так просто не розкидаються. Не важко здогадатися, що «мужність» Якимова в тому, що він був виконавцем негласних наказів Кремля на Донбасі. Як приклад – його товариші по службі з 17-ї бригади з Чечні — офіцер-артилерист Гелімар, а також контрактники Броскін та Пупін, які отримали ордени Мужності відповідно до указу Путіна за участь у війні на Донбасі, що доволі обґрунтовано описано в минулих розслідуваннях InformNapalm.

У зв’язку з цим доречно пригадати другого офіцера — танкіста 17-ї мотострілецької бригади з Чечні, якого ми зафіксували на Донбасі ще у жовтні 2014 року, зі всіма атрибутами «шахтаря» і геолокацією в Сніжнянському районі України. В ту пору наша інформація подавалась як «гарячі новини», основний акцент робили на конкретний факт чи подію, з географічною прив’язкою до місцевості та ідентифікацією самих підрозділів та озброєння-техніки інтервентів. Щоб не втратити джерело, профілі інтервентів знеособили, їхні імена не називали.

Через два роки він ще фіксується в соцмережах, хоч фотографії з Донбасу, звісно, видалено.

У соцмережі «ВК» (архів профілюфотоальбому, контактів) під псевдонімом Next Штірліц

У соцмережі «ОК» (архів профілюфотоальбому, контактів) під псевдонімом Кирило Малиновський

В мирському житті відомий як Стас. Родом із Нижнього Тагіла. Випускник Казанського вищого військового командного училища 2009 р. Хай еґо Стасика втішиться і ми не назвемо його прізвище вголос, та підкреслимо, що ми вивчили всі його зв’язки, включно з родинними — від Анни, Фатехових, Суботіних, Грошевих до кримських родичів Брусніциних.

Нагадуємо, що 17-а ОМСБр фігурує у восьми епізодах OSINT-розслідувань InformNapalm:

Матеріал до публікації підготовлено на основі власного OSINT-розслідування Іраклієм Комахідзе 

(CC BY 4.0) Інформація підготовлена спеціально для сайту InformNapalm.org, при повному або частковому використанні матеріалу активне посилання на автора і статтю на сайті обов’язкове.

Ми закликаємо читачів активно ділитися нашими публікаціями в соціальних мережах. Винесення матеріалів у публічну площину здатне переломити хід інформаційного та бойового протистояння.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *