"Галя на Марсі" -…

Галя ось уже четве…

Яким чином журналіст може…

Якщо Ви працюєте ж…

Тиждень молінь за єдність…

По всьому світі від…

Свята Літургія за єдність…

Свята Літургія за є…

Творчість, яка ніколи не…

17 грудня 2019 року…

«
»

Командир відділення Козлов воював в Україні

Два з половиною роки Росія заперечує участь своїх кадрових військових у бойових діях в Україні, а кількість фактів їхньої участі щодалі збільшується.

Навіть за мегазакритістю та анонімністю того чи іншого профілю російського військовослужбовця, який пройшов через російсько-українську війну, практично у кожного з них можна виявити скелет у шафі. Снігова куля з військових підрозділів РФ, залучених у війни в Грузії, Україні і тепер паралельно в Сирії, сягнула стадії насичення: у кожному новому розслідуванні весь час випливають вже давно знайомі російські частини. З повним переліком підрозділів та про їхні зв’язки можна прочитати в рубриці: «Сирія».

Команда InformNapalm через дружні контакти соціальних мереж повертається до раніше зафіксованих фактів, доповнюючи їх новими доказами.

Так вийшло і з «миротворцем» з 15-ї бригади (в/ч 90600, місце дислокації – смт Рощинський, Самарська область) Центрального військового округу Олексієм Козловим 18.01.1989 р. н., який, вочевидь, не любить своє прізвище і тому ховається під псевдонімом Чудайкін. (архів профілю, альбому, контактів).

Другий його профіль (архів) розкриває вже подробиці про Олексія: з 2011 року — командир відділення, підтверджуються дані про службу у в/ч 90600.

Далі розповімо, як начудив і наслідив командир відділення Козлов в Україні.

Восени 2014 року ми вже писали, як військовослужбовці 15-ї окремої мотострілецької бригади так званих «миротворчих сил» збройних сил Російської Федерації з Самари перевтілювалися в бойовиків «днр/лнр». Засвітився на тих фото й Козлов.

  

Тоді ж було зафіксовано прикордонний з Україною табір «миротворців» недалеко від села Акатновка (координати 48.286871, 40.122826) у Кам’янському районі Ростовської області. Скептики говорили: базуються ну й базуються, де ваші докази?!

Як бачимо на супутникових знімках Google Earth,  08.08.2014 у цьому місті ще пусте поле й насадження, а 22.08.2014 — уже базується військова техніка, 21.11.2014 — від табору залишився тільки слід наметів колишнього постою військовослужбовців, який можемо бачити на фото Козлова.

Військовослужбовці роз’їхалися по домівках? Ні. Миротворчі сили 15-ї ОМСБр зайнялися «набігами» в Україну, про що повідомлялося не раз (1, 23, 4, 5, 6). Дехто навіть продовжував служити у лавах незаконних збройних формувань. Серед них і Олексій Козлов. Про це свідчить його фото за квітень 2015 року на фоні БМП з прапором мотострілецького батальйону терористичної організації «днр».

Якщо у когось виникнуть сумніви, чи зроблене фото в Україні, то ми покажемо ту ж саму БМП з бортовим номером 127 і з тим же прапором терористичної організації «днр», що належить підрозділу «Оплот», про що свідчить ледь помітний вже застарілий тактичний знак – римська цифра п’ять у п’ятикутнику. Формат написання номера, а також зламана задня частина правого надгусеничника — ідентичні.

Повернувшись в Росію, Козлов продовжив свою кар’єру і перейшов на контракт до 104-го ДШП (в/ч 32515, с.Череха Псковської області), про що сам повідав у коментарях до свого фото.

Команда InformNapalm не втомиться писати про російських злочинців. Земля горітиме під ногами кожного, хто вирішить приїхати в Україну як «миротворець». Сподіваємося, що широка слава про «подвиги» цього персонажа спонукає інших замислитися: чи варто вплутуватися в неоголошену війну на території інших держав, коли правда явно не на твоїй стороні?

Автор: Victory Krm 

(CC BY 4.0) Інформація підготовлена спеціально для сайту InformNapalm.org, при повному або частковому використанні матеріалу активне посилання на автора і статтю на сайті обов’язкове.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *