"Галя на Марсі" -…

Галя ось уже четве…

Яким чином журналіст може…

Якщо Ви працюєте ж…

Тиждень молінь за єдність…

По всьому світі від…

Свята Літургія за єдність…

Свята Літургія за є…

Творчість, яка ніколи не…

17 грудня 2019 року…

«
»

Путін підписав таємний наказ про направлення російських солдат в Україну. МО РФ підтверджує (документ)

Ця публікація розкриває подробиці правового «тролінгу» російських оборонних та силових відомств українським хактивістом Sean Townsend (Рух8) інформацією, яку він отримав у результаті злому поштової скриньки матроса в/ч номер 74777 Попова Юрія Сергійовича, який брав участь у бойових діях на Донбасі в лавах незаконних збройних формувань «Спарта» і «П’ятнашка», отримуючи в той же час зарплату від міністерства оборони РФ. Настійливо рекомендуємо перед прочитанням ознайомитися з розслідуванням Хактивісти викрили матроса Північного флоту РФ, який воює на Донбасі.

Авторська стилістика тексту збережена.

 

 

 

 

 

 

«Саме так я і думав, — говорить їм Трурль. — Була це, хороші мої, справа доволі проста: як ВОНО взяло перший документ і розписалося у книзі, так і влипло. Я використав особливу машину, через велике Б; бо з того часу, як існує космос, ніхто ще з нею не справився!»

Отримавши розрахунковий листок з МО РФ та анкету СДД військовослужбовця РФ Попова Ю. С., я вирішив дізнатися, що думає про це Російська Федерація. Я пішов офіційним шляхом. А в управлінні машиною через велике Б (Бюрократія, якщо хтось не зрозумів), є тонкощі, про які й поговоримо.

У жодному разі не потрібно відтворювати в особах  відому картину Іллі Репіна і писати листи Путіну В. В. у стилі: «Ти, х@ло, чорт російський і проклятого сатани син і брат…». На такі листи можна взагалі не відповідати, залишаючись у рамках федерального закону 59-ФЗ. Повні благородного гніву памфлети теж не дають результатів — відомство відповість, що політичні рішення не в зоні їхньої відповідальності і відбутболить вас до говорющої голови Лаврова або ще далі. Правильно вибираємо адресатів. 

Йдеться про військовослужбовця, тому я написав міністру оборони Шойгу С. К., а раз мова про перетин кордону та участь у НЗФ, то додав в копію директора ФСБ Бортнікова О. В. Суть звернення має бути сформульована коротко й винесена на початок листа: «Пане міністре, пане директоре, прошу звернути увагу на кричущий випадок дезертирства». Далі йдуть факти, а потім як додаток прикріплюються документи. Йдемо до інтернет-приймальні і надсилаємо. 

Це працює. І хоч ФСБ не відреагувало, МО радо ковтнуло приманку і дало хід справі. У правдивості фактів ніхто не засумнівався, і свій час почали витрачати: заступник командувача ПФ РФ по сухопутних та берегових військах полковник Белезеко, заступник командувача ПФ РФ по роботі з особовим складом контр-адмірал Мінаков, начальник УФСБ по ПФ генерал-майор Матвєєв. Ви уявляєте, яких … може відхопити армійська вертикаль від контр-адмірала з генерал-майором? Від рядового до полковника включно. Бешкет вдався.

Належні триднять днів минули 1 жовтня, але відповіді немає. Після публікації ІнформНапалм навіть в МО РФ зрозуміли, що це чистісінька підстава. Не біда. Йдемо в генеральну прокуратуру і коротко повідомляємо про те, що МО РФ порушує терміни, встановлені в 59-ФЗ (разом з реквізитами звернення, номерами, датами, іменами, посадами), про що відразу ж пишемо в МО.

І нарешті приходить відповідь: «У ході розгляду встановлено, що запитані вами дані мають гриф секретності»

— І що з того, спитаєте ви, звичайна бюрократична відмазка! Помиляєтеся.

Якби у зверненні було порушено фактаж, то високі чини МО і ФСБ вказали б на це і продовжили б пити каву з коньячком. А це значить, що матрос Попов Ю. С. існує. Він служить у в/ч 74777 на краю світу і отримує там зарплату. Попов Ю. С. справді воював на Донбасі у «в/ч» 08806 («Спарта»). Він не звільнявся і не дезертирував (як я припускав у зверненні) — у першому випадку мені б відповіли, що такий військовослужбовець більше не служить в лавах ЗС РФ, а в другому – сказали б, що вжили заходів, а інформація не розголошується через таємницю слідства. Але у відповіді — «гриф секретно». І що?

Висновок. Є таємний наказ (в армії нічого не робиться без наказу) про відправлення військовослужбовців Російської Федерації для проходження служби у «військові частини» бойовиків на Донбасі. Враховуючи масштаб і географію затіяного, такий наказ міг підписати тільки верховний головнокомандувач РФ Путін В. В. Бінґо! Я взнав усе, що хотів, і отримав документальне підтвердження від міністерства оборони Російської Федерації.  Дякую за службу. P. S. Документ прикріплюю. Ще згодиться. Для Гааги.

Матеріали на тему:

(CC BY 4.0) Інформація підготовлена спеціально для сайту InformNapalm.org, при повному або частковому використанні матеріалу активне посилання на автора і статтю на сайті обов’язкове.

Ми закликаємо читачів активно ділитися нашими публікаціями в соціальних мережах. Винесення матеріалів у публічну площину здатне переломити хід інформаційного та бойового протистояння.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *