Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

Населення: світ і Україна

Майже 4 000 народів…

Шаровари - це одяг…

Підставою для нашо…

ДО УВАГИ!

Зважаючи на каранти…

«
»

Кіберальянс: У ніч перед зачисткою жінка «Мотороли» хвилювалася, бо зняли охорону біля будинку (листування). ФСБ + коханка

Ліквідацію російського найманця Арсенія Павлова «Мотороли» провели російські спецслужби. Такий висновок вже зробили багато експертів та блогерів, але їхні висновки ґрунтувалися радше на логіці, аніж на конкретних фактах. У цій статті будуть вперше представлені матеріали, які прямо і непрямо вказують на російський слід.

Хактивісти кіберальянсу хакерських груп «КіберХунта», FalconsFlameRUH8 таTrinity передали у розпорядження InformNapalm архіви з даними, отриманими з ґаджетів Арсенія Павлова та його дружини.
Хактивісти повідомили, що також мають доступи і повністю контролюють особисті ґаджети інших членів бандформування «Спарта» і оточення Олександра Захарченка.

Як доказ надали дані з перехопленого листування по вайберу Мотороли та його дружини напередодні вбивства.

Поверхневий аналіз інформації вказує на те, що «Моторола» в останні тижні перед смертю був схвильований через конфлікт з російськими кураторами. Йому здавалося, що він став зайвим.

Тому він тиждень не жив вдома (хоч тільки 5 жовтня забрав дитину з пологового будинку) – ночував у кабінеті, очевидно, побоюючись за своє життя.


В одному з останніх листувань жінка «Мотороли» згадує, що в їхньому будинку в ніч з 15 на 16 жовтня ЗНІМАЛИ ОХОРОНУ, після чого їй стало тривожно. Павлов же проінструктував її, щоб вона не вірила «СТАРШИМ БРАТАМ» («старшими братами» в середовищі бойовиків прийнято називати російські спецслужби, а саме – ФСБ РФ).

Також цікавий любовний трикутник, про який стало відомо в ході прочісування особистих фото з ґаджета “Мотороли”.
Спочатку сімейні документи і паспорти:

Фото Арсенія Павлова з його телефону наштовхують на дивні думки, як поєднується леопардове розфарбування з кольорами українського прапору та символікою.


А далі фото, які наштовхнули на думку, що у “Мотороли” напередодні смерті з’явилася блондинка-коханка.

OSINT-експерти InformNapalm провели дорозвідку по фотографії і знайшли коханку “Мотороли” в соціальних мережах (сторінка ВК, архів).
Виявилось, що це мешканка Луганська Любов Захарова-Кустова.

Прикметно, що напередодні своєї смерті “Моторола” брав участь у так званому “придушенні бунту” в терористичній організації “ЛНР”. Мабуть, відрядження в Луганськ не минуло даремно. 
Цікавий запис в статусі блондинки, запис також вказує на її статус коханки, з яким вона не цілком згодна:

«Будь завжди вибором, пріоритетом, причиною…..Але ніколи не ставай варіантом!«

Одна з останніх фотографій із соціального профілю Захарової-Кустової на фоні військової форми з російським пікселем. Можливо, це форма російського терориста Арсенія Павлова, або іншого російського терориста – чи кадрового військовослужбовця ЗС РФ, чи найманця.

Первинний аналіз інформації викрив досить цікаві епізоди з життя і смерті російського терориста Арсенія Павлова. Далі буде.

Читайте також: Ліфтери-психологи з «української ДРГ» і Олексій Мозговий

(Creative Commons — Attribution 4.0 International — CC BY 4.0)

Інформація підготовлена спеціально для сайту InformNapalm.org, при повному або частковому використанні матеріалу активне посилання на автора і наш проект обов’язкове.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *