Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

Населення: світ і Україна

Майже 4 000 народів…

Шаровари - це одяг…

Підставою для нашо…

ДО УВАГИ!

Зважаючи на каранти…

«
»

Морпіх 810-ї окремої бригади ЧФ РФ виявлений на Донбасі за 12 км від Маріуполя

Участь російської армії у бойових діях в Україні та Сирії тісно переплітається за періодами та фігурантами інтервенції Москви на територію інших держав. Військовослужбовців відразу кількох військових частин ЗС РФ зафіксувати OSINT-розслідувачі InformNapalm в обох конфліктах, хоч Російська Федерація офіційно заперечує свою участь і в сухопутній операції в Сирії, і свою присутність на українському Донбасі.

Російські військовослужбовці з 810-ї окремої бригади морської піхоти Чорноморського флоту Російської Федерації не раз ставали об’єктами досліджень волонтерів міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm. У травні 2015 р. один із морпіхів відмітився в Луганській області у складі бандформувань. У квітні 2016 р. інший морпіх розкрив розташування російського опорного пункту за 7 км від військової бази в Сирії. Були й такі, хто встиг побувати по черзі в обох гарячих точках.

Об’єктом чергового OSINT-дослідження InformNapalm став кадровий військовослужбовець 810-ї ОБрМП, військова частина №13140, пункт постійної дислокації – м. Севастополь, тимчасово окупована територія України.

У соціальному профілі російський морпіх зареєстрований як Олександр Володимирович ** .

Життя та служба Олександра «після Донбасу»

На фото у формі піщаного кольору на навчаннях в Криму.

Життя та служба Олександра «до Донбасу» і Криму

На фото, датованому квітнем 2014 року, колишній т. зв. «виконуючий обов’язки губернатора міста Севастополя» Олексій Чалий  нагороджує так звану «Самооборону Севастополя» медалями «За ратну доблесть». Нагородження відбувалося на території (захопленій у березні 2014 російськими військовими) військової частини №2382 севастопольського загону морської охорони Державної прикордонної служби України в Балаклаві. Точне місце на мапі за посиланням.

«Олександра Володимировича» тоді теж нагородили такою медаллю.

Фото нижче зроблене на фоні стіни «Північного укріплення» в Севастополі на підвищені над Севастопольською бухтою.

Життя та служба Олександра «на Донбасі» в 2014 році

На фото, викладеному 19 жовтня 2016 р., зафіксовано, як російські воєнні злочинці встановили табличку з написом «На Маріуполь 12 км», поблизу н. п. Ужівка (колишнє Ленінське). Місце на мапі за посиланням. Дата на фото 22.10.2014, найімовірніше, правильна і відповідає початку будівництва укріпрайону, що зафіксовано на супутниковому знімку нижче від 11.10.2014.

Завдяки історії супутникових знімків, доступній у сервісі Google «Планета Земля», вдалося встановити, що окупаційні війська РФ із вказаного місця почали «малювати» лінію укріпрайону.

19.09.2014

11.10.2014

23.11.2014

Для доповнення до точного геотегу знайшли інше фото, опубліковане виданням «The Guardian». Фото підписане: «A militiaman of the Donetsk People’s Republic near the town of Novoazovsk. Photograph: Stanislav Grigoryev/ITAR-TASS Photo/Corbis» (переклад: «Міліціонер» Донецької Народної Республіки недалеко від міста Новоазовськ. Фотограф: Станіслав Григор’єв/ІТАР-ТАРС»).

На цьому фото з’явилися додаткові таблички, що вказують напрямок: до Москви 1150 км, Одеси — 660 км, Запоріжжя — 112 км.

Також за супутниковими знімками було виміряно відстань від місця з табличкою «На Маріуполь 12 км» до найближчого українського блокпосту-укріпрайону на околиці Маріуполя. Виявилося, що відстань збігається з вказаною на табличці і справді становить 12 км.

В альбомі Олександра виявлено фото, де він позує на фоні БМП з написами «Барсик», «16RUS» і прапором фейкової «новоросії». І, найголовніше, у своїх коментарях Олександр проговорився, написавши 30 вересня 2016 року: «10 км від маріка». (Марік — це сленгове скорочення назви міста Маріуполь).

Отже, під час цього розслідування був встановлений черговий факт участі кадрових військовослужбовців ЗС РФ, зокрема, 810-ї окремої бригади морської піхоти із Севастополя, в окупації української території і веденні війни на Донбасі.
З повною базою даних доказів фіксації понад 75 військових формувань РФ, військовослужбовці яких воювали в Україні, можна ознайомитися за посиланням.

** — Об’єкт дослідження в соціальних мережах ховається під кількома псевдонімами, тому точне ПІБ поки не озвучуємо, триває перевірка. Якщо хтось із читачів знає точне прізвище воєнного злочинця — просимо повідомити для прискорення перевірки.

Матеріал підготував Відаль Сорокін

(Creative Commons — Attribution 4.0 International — CC BY 4.0

Інформація підготовлена спеціально для сайту InformNapalm.org, при повному або частковому використанні матеріалу активне посилання на автора і статтю на сайті обов’язкове.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *