Найкраще паливо для печей…

В селі колись пекли…

Святкування Різдва на нині…

Про те, як кілька д…

Як знайомилися хлопці й…

Кількадесят років т…

Святкування Різдва на нині…

Про те, як кілька д…

Веселе село біля Барвінкого.…

Ми зробили безпрере…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

«
»

Любов видала донбаське відрядження 34-ї ОМСБр

Харцизька любов видала бойове відрядження військовослужбовців 34-ї гірської мотострілецької бригади ЗС РФ на Донбас.

За результатами нового OSINT-розслідування міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm виявлено російського військовослужбовця 34-ї окремої мотострілецької бригади (в/ч 01485, КЧР, Зеленчукський р-н, Сторожова-2) 49-ї загальновійськової армії Південного ВО РФ, який отримав «любовну рану» в результаті свого «ростовсько-українського відрядження». Попри те, що, на перший погляд, явних фактів, які б вказували на перебування фігуранта на Донбасі, немає, усі непрямі докази (зокрема, підняті з кешу), свідчать про зворотне.

«Сумніших оповідей не знайдете, ніж про любов Ромео і Джульєтти»
Вільям Шекспір

Під час моніторингу та перевірки профілів соціальних мереж російських військовослужбовців виявлено сержанта-контрактника 34-ї ОМСБр  (припускаємо, що в недавньому минулому — військовослужбовець 7-ї військової бази в/ч 09332, Грузія, окупована Абхазія, м. Гудаута).

Давид Саркісов родом із м. Ростов-на-Дону (архіви профілю, фотоальбому, контактів), з печальним статусом «Я тебе ніколи не забуду, ти залишишся в моєму серці назавжди!!! Мені тебе дуже не вистачає!».

Слід зазначити, що Д. Саркісов доволі обережний у соцмережах. У дружніх контактах в основному фігурують військовослужбовці 7-ї в/бази та 34-ї бригади, але родинних зв’язків нема. А в альбомі не так багато фотографій, але є низка цікавих, зокрема:

 

 • Групова фотографія з дня нагородження, завантажена в серпні 2016 р., на якій фігурант Д. Саркісов хвалиться «медаллю Суворова«. Цей знімок орієнтовно за березень 2015 року й періоду його служби на 7-й військовій базі. На це вказують такі ознаки: знайомий фон церемонії нагородження, уже описаної нами в розслідуванні «Подвійний удар» Лі по офіцерах ПВО Збройних сил Росії» за 05.02.2016 р., у якому фігурують нагороджений орденом «Мужності» ст.лейтенант 7-ї в/бази Сергій Дудоров та командувач 49-ї армії Південного військового округу ЗС РФ генерал-майор Сергій Севрюков, який вручав нагороду, а також факт, що на цьому фото впізнали військовослужбовця-контрактника 7-ї в/бази Айдаш Монгуша родом із Туви (архіви профілю, фотоальбому, контактів) з медаллю «За відвагу«, в альбомі якого — маса фотографій з окупованої Абхазії та прикордонного з Україною табору сил вторгнення ЗС РФ у районі полігону Кадамовський Ростовської області.

Медаль Суворова — державна нагорода Російської Федерації, якою нагороджують військовослужбовців за особисту мужність та відвагу, виявлені під час захисту Вітчизни та державних інтересів РФ у бойових діях на суші, під час несення бойової служби та бойового чергування, на навчаннях та маневрах, під час несення служби з охорони державного кордону, а також за відмінні показники в бойовій підготовці та польовому вишколі. У ранніх розслідуваннях InformNapalm фігурує зо два десятки російських військовиків, які отримали такі ж нагороди в результаті бойових відряджень на Донбас, див. — Нагородне тавро воєнних злочинців ЗС РФ. База даних та відеографіка.

 

 • Фотографія з польового табору російських окупантів зі всіма атрибутами «бунтівних шахтарів», завантажена в серпні 2016 року. Серед чотирьох, що позують, лежить і наш фігурант Д. Саркісов. Знімок, припускаємо, періоду його останнього «українського відрядження-2016», уже в період служби в 34-й ОМСБр.

 • Ну і найцікавіша фотографія «Незнайомки», без жодних коментарів, завантажена у вересні 2016 року.

«Незнайомка» фіксується серед нечисленних контактів Д. Саркісова. Це мешканка м. Харцизьк Донецької області України (місто нині в російській окупації) Юлія Бондаренко (архіви профілю, фотоальбому, контактів), яка має на своїй сторінці статус «не напишу, не подзвоню і про себе не нагадаю!», а її фото в альбомі Саркісова лайкають дві «леді»-землячки з Харцизька.

На перший погляд, ніби нічого особливого: може, Давида Саркісова з Юлією пов’язує віртуальна любов. Але піднявши КЕШ (архів) сторінки Саркісова за 20 жовтня 2016 року, можна виявити доволі цікаві подробиці. А саме: навпроти свого прізвища Саркісов вказує в дужках прізвище Бондаренко; у його профілі є альбом «Кохана» з 11 фото Ю. Бондаренко (станом на 28 жовтня 2016 р. альбом видалено), крім того, по закладках «Цікаві сторінки» видно, що він — учасник групи Донецьк FAQ (Шукаю тебе, Ч/С, Віддамо Даром і под.) та десятка інших сторінок у контексті Донецьк-терористична організація «ДНР». Плаксивий і страдницький вигляд має стрічка на стіні Саркісова, у якій протягом останнього місяця повно сльозливих статусів покинутого Давида. Крім того, серед підписників Д. Саркісова можна виявити понад два десятки жінок-підписниць із Донецька, Харцизька та Макіївки.

Вказаної інформації цілком достатньо, щоби засвідчити факт «українського відрядження» Д. Саркісова як військовослужбовця 34-ї ОМСБр, тим більше, що 34-а гірська бригада не раз встигла засвітитися на Донбасі.

P.S. Це не перша love story між російським окупантом та жителькою Донбасу. У жовтні 2015 року InformNapalm опублікував матеріал про сержанта-контрактника 18-ї ОМСБр (в/ч 27777, місце дислокації – Чечня, Ханкала й Калинівська) 58-ї загальновійськової армії Південного військового округу ЗС РФ Романа Ревера і його пасії з Донецька Ілони Сендер, див. Три відрядження на Донбас із 18-ї ОМСБр РФ — “Cherchez la femme”.

 • Склад та озброєння 34-ї ОМСБр

  34-а окрема мотострілецька бригада (гірська) в/ч 01485 у складі 49-ї загальновійськової армії Південного військового округу ЗС РФ. Місце постійної дислокації: Карачаєво-Черкеська Республіка, Зеленчукський р-н, Сторожова-2.

  Склад:  Управління, 1-й мотострілецький батальйон, 2-й мотострілецький батальйон, гаубичний самохідно-артилерійський дивізіон, зенітний ракетно-артилерійський дивізіон, розвідувальний батальйон, батальйон управління (зв’язку), рота РЕБ, інженерна рота, ремонтна рота, рота матеріального забезпечення, медична рота, в’ючно-транспортний взвод (56 коней), взвод РХБЗ, комендантський взвод, взвод управління (начальника артилерії), взвод управління (начальника розвідувального відділу), стрілецький взвод (снайперів). Усього особового складу приблизно 2283 особи.

  Озброєння: 80 од. БТ-ЛБМ 6МБ і БТ-ЛБ ВМК, 9 од. БТР-80, 18 од. 122 мм 2С1 «Гвоздика», 12 од. 120 мм 2С12 «Сани», 8 од. ЗУ-23-2.

  Джерело: milkavkaz.net

Нагадуємо, що 34-а гірська ОМСБр не раз потрапляла в поле зору InformNapalm:

1. У контексті «ростовсько-українського відрядження»:

2. У контексті «новоросійсько-сирійського відрядження»:

База даних кадрових російських військовослужбовців та доказів їхньої участі в бойових діях у складі окупаційних російсько-терористичних сил доступна за постійним посиланням 

Матеріал до публікації підготовлено на основі власного OSINT-розслідування волонтерами міжнародної спільноти InformNapalm.

Автор матеріалу: Іраклій Комахідзе 

(Creative Commons — Attribution 4.0 International — CC BY 4.0

Інформація підготовлена спеціально для сайту InformNapalm.org, при повному або частковому використанні матеріалу активне посилання на автора і статтю на сайті обов’язкове.

Хочете оперативно отримувати сповіщення про нові розслідування InformNapalm?  — підписуйтесь на сторінку спільноти у Фейсбук.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *