Українці потрапили у фінал бізнес-конкурсу Queen’s Innovation Challenge у Канаді

Четверо українців – студенти магістерської програми з Data Science Українського католицького університету – потрапили у фінал світового конкурсу з бізнесу Queen’s Innovation Challenge, що відбудеться у Канаді.

Про це повідомляє VIDIA із посиланням на прес-службу університету.

Фото: прес-служба УКУ

Учасники мали запропонувати рішення для однієї із наданих бізнес-ситуацій за допомогою аналізу даних. На розгляд були представлені кейси  з портфоліо найбільших компаній Канади: Банку Нової Шотландії (Scotiabank), Королівського Банку Канади (RBC), банк Toronto Dominion (TD), Банку Монреаля (BMO), компанії «Spirit of Math», мережі супермаркетів «Loblaws» та компанії Canadian Tire (спеціалізується на продажу автомобільних запчастин).

Відповідно до умов конкурсу презентація  рішення передбачала: 8 сторінок описового тексту, презентацію у слайдах та у 15-хвилинному відео.

Команда студентів магістерської програми обрала для вирішення проблему Банку Монреаля.

«Кейс від банку Монреаля підходив нам найбільше, оскільки він був більше орієнтований на моделювання, аніж на аналітику. Одним із завдань було побудувати рекомендаційну систему для продажу інвестиційних продуктів клієнтам банку. Чесно зізнаюсь, ми дуже задоволені своїм результатом. Тепер починаємо готуватися до презентації в Торонто, де змагатимемось за головний приз», – розповідає студент магістерської програми з Data Science УКУ, Віталій Радченко.

Фінал конкурсу проходитиме в Торонто 25 листопада 2016 року. Переможець отримає грошовий приз у розмірі 20 000 канадських доларів.

За перемогу у фіналі змагатимуться сім команд, які запропонували найкраще рішення для кожної із представлених компаній. Фінальний етап складатиметься із 20-хвилинної презентації команди їхнього рішення, опісля – 10 хвилин запитань-відповідей. У складі журі: один представник від Банку нової Шотландії, по одному представникові з кожної компанії, для яких вирішувались бізнес-проблеми, два представники від IBM Canada, два – від Smith School of Business, один –  від комапнії Tech Mahindra.

Участь у конкурсі запропонував студентам викладач магістерської програми – Олександр Романко, який також працює Senior Research Analyst, Risk Analytics у компанії IBM Canada.

Фото: прес-служба УКУ

Викладання на Магістерській програмі з Data Science ведеться повністю англійською мовою. Половину курсів читають іноземні викладачі. Дана програма дає якісні знання, навички в галузі програмування та аналітики даних, а також пропонує слухачам світоглядні курси та зустрічі з українськими та світовими лідерами. Програму було створено виходячи з великого попиту від ІТ компаній у якісних працівниках вищого рівня.

Нагадаємо, створений українцями стартап із оренди житла зібрав у США мільйонні інвестиції.

Джерело