Потрібно негайно вирішити питання щодо забезпечення житлом військовослужбовців, – Сергій Пашинський

Питання вирішення забезпечення житлом військовослужбовців має стати пріорітетним.

Про це йшлося сьогодні на засіданні Комітету з питань національної безпеки та оборони за участю представників Міноборони та Генерального штабу.

“Я вважаю, що питання забезпечення житлом є морально застарілим і бюджет не в стані забезпечити ефективне виконання цієї потреби, бо вибачте, 600 мільйонів гривень, які виділяються – це не та сума, яка може вирішити цю проблематику”, – заявив під час свого виступу Голова комітету, народний депутат фракції “Народний фронт” Сергій Пашинський.

“Паралельно ми маємо звернути увагу Міністерства на пошук внутрішніх активів, співпрацю з обласними державними та районними, міськими адміністраціями та пошук не корупційних прозорих рішень. Для цього ми проаналізуємо нормативну базу і, можливо, запропонуємо міністерству оборони деякі нові механізми”, – підкреслив Голова комітету.

Сергій Пашинський також повідомив, що зараз ідуть переговори про виділення міждержавної кредитної лінії у розмірі 500 мільйонів доларів для створення державної програми забезпечення житлом бюджетних організацій, в тому числі і військовослужбовців України.

«Це колосальна програма, зараз ідуть переговори державної іпотечної установи з Мінфіном і кредиторами та Міністром оборони. Це реально те, що може зрушити ситуацію з мертвої точки”, – підкреслив Голова оборонного комітету.

Офіційний сайт: http://nfront.org.ua/

Приєднуйся!
Facebook: https://www.facebook.com/nfront.org.ua
Twitter: https://twitter.com/NarodnyiFront
Google+: https://plus.google.com/+NfrontOrgUa2014/posts
Youtube: https://www.youtube.com/user/NarodnyjFront

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *