Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Докази російської агресії, зібрані InformNapalm, представлені під час Парламентської асамблеї НАТО

19 листопада 2016 р. – Українська парламентська делегація представила два відео спільноти InformNapalm з доказами російської військової агресії проти України перед членами Парламентської асамблеї НАТО в Стамбулі, Туреччина.

Міжнародна волонтерська розвідувальна спільнота InformNapam вже понад два роки наполегливо збирає докази російської агресії в Україні. Доведення участі російських кадрових військових у війні на Донбасі є найважливішою частиною нашої роботи.

Незважаючи на те, що російські військові поводяться досить обачно і старанно приховують свою причетність до бойових дій, все одно вони залишають сліди. Аналітики InformNapalm ретельно просіюють різні джерела інформації – вебсайти, відео, дописи у соціальних мережах, щоб відшукати ці сліди і представити результати розслідувань громадськості.

Наразі ми змогли ідентифікувати військовослужбовців з 75 російських військових підрозділів, що переправлялися до України за наказом свого командування. Відео-презентація, подана нижче, швидко ознайомить вас з нашими основними висновками.

Наша повна база даних містить набагато більше інформації. Ви можете ознайомитися з нею тут: http://russian-presence-in-ukraine.silk.co

Вона містить 165 задокументованих інцидентів. Кожен запис у базі даних має інтернет-посилання на детальне розслідування по кожному випадку.

Дивіться також: База даних і відеографіка новітнього озброєння ЗС РФ на Донбасі

База даних озброєння ВС РФ на Донбасі: http://russian-weaponry-in-ukraine.silk.co

У ході Парламентської асамблеї НАТО законодавці схвалили доповіді, що закликають країни-члени НАТО “твердо стояти у підтримці України і притримуватися сильної позиції по відношенню до російських агресивних дій”. Читайте повний прес-реліз ПА НАТО тут (матеріал англійською мовою): http://www.nato-pa.int/Default.asp?CAT2=0&CAT1=0&CAT0=0&SHORTCUT=4366

(CC BY 4.0) Інформація спеціально підготовлена для сайту InformNapalm.org . При повному або частковому використанні матеріалу активне посилання на автора і статтю на сайті обов’язкове.

Ми закликаємо читачів активно поширювати наші публікації у соціальних мережах. Хочете оперативно отримувати сповіщення про нові розслідування InformNapalm? — підписуйтеся на сторінки нашої спільноти у соцмережах Фейсбук та Твіттер.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *