Розпорядження N1769-р від 28 листопада 2016 року

  • Автор допису:

ОГОЛОШЕННЯ

про продовження терміну подання документів на конкурс
для призначення на посаду в Національному антикорупційному
бюро України

Розпорядженням тимчасово виконуючого повноваження Директора Національного антикорупційного бюро України від 28 листопада 2016 року­­­­­­­­­­­ N1769-р продовжено термін подання документів на конкурс на заміщення вакантної посади у Національному антикорупційному бюро України (далі – Національне бюро).

Nз/п

Назва структурного підрозділу та посадиКваліфікаційні вимоги1.Керівник Управління інформаційно-аналітичних систем та технологій1.doc

 

Порядок проведення відкритого конкурсу для призначення на посади Національного бюро визначено наказом Директора Національного антикорупційного бюро України від 11 липня 2016 року N189 (зі змінами).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають документи, визначені порядком проведення відкритого конкурсу для призначення на посади у Національному бюро.

Документи для участі у конкурсі подаються шляхом надсилання до Національного бюро (03035, м. Київ, вул. Василя Сурикова, 3, Національне антикорупційне бюро України, з позначенням на конверті “НАБУ” та посади, яку бажає зайняти особа, із зазначеного переліку) з 28 листопада по 2 грудня 2016 року включно.

 

Контактна інформація:

(044) 246-32-96

E-mail: commission1@nabu.gov.ua

 

Джерело