CrossFit: українські захисники ніколи не здаються!

Українські воїни-захисники потребують нашої підтримки!

Запрошуємо всіх киян та гостей столиці на дуже важливу подію! 24 грудня в Палаці Спорту пройдуть змагання з CrossFit серед учасників АТО, які, в наслідок отриманих поранень, втратили кінцівки.

Початок о 14.00. Вхід безкоштовний !!!

Прийдіть та підтримайте наших співвітчизників, воїнів-захисників, які не зламалися, а продовжують повноцінне життя! Це буде дійсно грандіозна подія! Палац спорту, шикарна арена, близько 50 учасників.

На вас очікує яскраве спортивне шоу, підтримка від чарівних «Red Fox» , виступ гурту «G-ART» (Горлиця-АРТ), реабілітаційні показові процедури для учасників змагань від Центру Капралова…

Будуть присутні відомі політики та спортсмени. Автор та організатор – Євген Коваль.

Захід пройде під патронатом Міністерства молоді та спорту України в рамках Національної громадської кампанії «Спільна Перемога» за підтримки Міністерства оборони, КМДА, комітету ВР з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму, громадських організацій «Відкриті можливості» та «Крила Фенікса», маркетингового агентства «СПО енд СПО інтернешнл». Інформаційна підтримка: Інформаційно-аналітичний центр Національної безпеки України, фронтовий тижневик «Військовий кур’єр України».

Джерело