Ув’язненим Райківської виправної колонії доставлено партію ліків

У п’ятницю, 23 грудня 2016 року, до медичної частини Райківської виправної колонії, що у Житомирській області, доставлено партію найнеобхідніших ліків для лікування ув’язнених.

Як повідомлялося раніше, під час перевірки Генеральним прокурором України Юрієм Луценком Райківської виправної колонії, було виявлено порушення прав в’язнів, зокрема, вкрай незадовільні матеріально-побутові умови утримання, харчування та лікування.

Генеральним прокурором взято на контроль виправлення ситуації в установі виконання покарань та відразу вжито заходів щодо забезпечення медичної частини колонії найнеобхіднішими ліками.

Начальник управління нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях та інших заходів примусового характеру у місцях несвободи В’ячеслав Свірець побував в інших підрозділах установи та ознайомилися із тим, як усуваються виявлені недоліки. Він зауважив, що після нещодавно проведеної Генеральним прокурором перевірки, у виправній колонії розпочалися зміни. Зокрема, у дисциплінарних ізоляторах проведено воду та розпочато косметичний ремонт, відремонтовано лазню та окремі приміщення харчоблоку. А головне, суттєво змінилося меню ув’язнених: на вечерю була приготовлена смажена риба та якісно випечений хліб.

Нагадаємо, що прокурор Житомирської області Любомир Війтович провів спільну нараду керівників правоохоронних органів та органів державної влади і місцевого самоврядування області, на якій обговорено питання додержання конституційних прав в’язнів та додаткового фінансування установ виконання покарань. На нараді досягнуто домовленості щодо винесення питання додаткового фінансування установ виконання покарань на засідання найближчих сесій рад з метою внесення змін до існуючих програм профілактики злочинності з метою поліпшення матеріально-побутових умов ув’язнених.

За матеріалами прес-служби прокуратури Житомирської області

 

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *