Багатотонний схрон окупантів. Відео

За зверненням підрозділів Національної поліції фахівці ДСНС провели вилучення вибухонебезпечних предметів, які проходили як речові докази в рамках кримінальних проваджень. За оперативною інформацією співробітники Національної поліції виявили схрон боєприпасів, який залишили по собі терористи. Всі ці небезпечні знахідки могли бути використані проти мирного населення та наших захисників. Але спільними зусиллями силовиків вдалося цю загрозу анулювати.

З початку проведення робіт, а це липень 2014 року, підрозділи ДСНС України здійснили близько 10 тис виїздів за заявками від населення та обстежили понад 16 тис. га території. Разом з тим вони обстежили близько 50 га площі водойм, майже 1000 будинків. Піротехніки виявили, вилучили та знищили понад 100 тис боєприпасів. Окремо рятувальники розмінували 765 спеціально встановлених мінних пасток.
Крім того, піротехнічні підрозділи ДСНС України щодня проводять роботи щодо обстеження на всій території країни, виявлення, вилучення та знешкодження вибухонебезпечних предметів часів минулих війн. Досить часто застарілі боєприпаси знаходять і громадяни на присадибних ділянках, полях, у лісах та парках, поблизу водойм, а також у будівлях та підвалах, на території колишніх полігонів. Загалом, з початку року піротехнічні підрозділи ДСНС здійснили вже 9 тис. 791 виїзд, в ході яких вилучили та знешкодили 76 тис. 173 боєприпасів, у тому числі 528 авіаційних бомб.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *