Бібліотечні та музейні працівники області допомагають добровільному …

Бібліотечні та музейні працівники області допомагають добровільному об’єднанню територіальних громад

У Старобільську в рамках практичної реалізації завдань, визначених Указом Президента України «Про першочергові заходи з розвитку місцевого самоврядування в Україні на 2017 рік», проведено базовий семінар-тренінг з керівниками та методистами центральних районних та міських бібліотек та музеїв області що формування постійно діючої системи інформування населення з питань децентралізації.
Організатором виступило управлінням культури, національностей та релігій Луганської облдержадміністрації спільно з Департаментом освіти та науки Луганської ОДА, Луганським відокремленим підрозділом установи «Центр розвитку місцевого самоврядування в Луганській області», Луганською обласною універсальною науковою бібліотекою ім. О.М.Горького та Луганським обласним краєзнавчим музеєм.
Так, впродовж року заплановано проведення шести кущових семінарів-тренінгів за участю понад 1 тис. бібліотечних та музейних працівників Луганщини, мета яких – створення потужного інформаційного ресурсу щодо реалізації державної політики розбудови місцевого самоврядування.
Під час семінару увагу присутніх звернуто до законодавчих засад, методів та алгоритмів створення об’єднаних територіальних громад; стану процесів децентралізації в області, наявного досвіду функціонування двох ОТГ, Новопсковської та Білокуракинської; на цілі та завдання реформи децентралізації в галузях культури та освіти.

Джерело