Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

Населення: світ і Україна

Майже 4 000 народів…

Шаровари - це одяг…

Підставою для нашо…

ДО УВАГИ!

Зважаючи на каранти…

Писання - це спосіб…

Сьогодні ми прогов…

«
»

Юрій Гарбуз провів особистий прийом громадян Голова Луганської обласної …

Юрій Гарбуз провів особистий прийом громадян

Голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз провів особистий прийом громадян. На зустріч з ним приїхали люди зі Старобільського та Кремінського районів, Рубіжного та Лисичанська.
До очільника Луганщини жителі області звернулися за наданням матеріальної допомоги для здійснення високовартісних хірургічних операцій. Прохання людей були схвалені, а Юрій Гарбуз побажав їм найшвидшого одужання.
«Питання забезпечення жителів області якісними медичними послугами і надання компенсації за них навіть не обговорюються», – зазначив Юрій Гарбуз.
Демобілізований учасник АТО з Кремінського району попрохав посприяти в отриманні земельної ділянки. Голова облдержадміністрації доручив представникові Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру взяти на особистий контроль у забезпеченні колишнього військовослужбовця землею та посприяти у виборі найбільш придатної ділянки для ведення сільського господарства.
Члени батьківського комітету зі Старобільського району попрохали забезпечити придбання шкільного автобуса. Минулого року для школи району отримали два автобуси, однак є потреба ще у шести. Наразі 21 дитину з сіл Новомелькове, Шпотіно, Степове, Оріхове доправляють до навчального закладу села Вишневе. Як зазначив очільник області, у бюджеті Старобільського району є достатня кількість коштів для такого необхідного придбання.
«Завтра на колегії я поставлю це питання перед головою Старобільської райдержадміністрації, і воно буде вирішене. Я вам обіцяю», – запевнив батьків Юрій Гарбуз.
Жителька міста Рубіжного звернулася до голови облдержадміністрації з проханням вирішити її скрутне становище. Мешканець сусіднього будинку здійснив зухвалий акт самозахоплення прибудинкової території жінки та постійно її залякує, у тому числі і фізично. Вислухавши цю бентежливу історію Юрій Гарбуз попрохав представників правоохоронних органів посприяти у відновленні правосуддя.
А житель села Вишневе Старобільського району розповів про діяльність Чмирівської об’єднаної територіальної громади у вирішенні нагальних питань.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *