Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

Населення: світ і Україна

Майже 4 000 народів…

Шаровари - це одяг…

Підставою для нашо…

ДО УВАГИ!

Зважаючи на каранти…

«
»

Ми домовилися про активізацію процесів у Мінському форматі – Президент про зустріч з Канцлером Німеччини Ангелою Меркель
Президент Петро Порошенко повідомив, що результатом його зустрічі з Канцлером Німеччини Ангелою Меркель, в рамках робочого візиту на Мальту, стала домовленість про проведення тристоронніх переговорів між лідерами України, Німеччини та Франції найближчим часом. Ці перемовини покликані активізувати Мінський мирний процес.

«Відбулися дуже ретельні переговори з Канцлером Німеччини. Ми домовилися, що на початку наступного тижня відбудуться телефонні переговори в Трьохсторонньому форматі за участю Канцлера Ангели Меркель, Президента Франсуа Олланда, присвячені активізації процесів у Мінському форматі», – повідомив Петро Порошенко.

Під час спілкування з представниками ЗМІ за підсумками участі в саміті Європейської народної партії, Глава держави зазначив, що питання України є одним з найважливіших питань для Європи і свідченням цього є виступи багатьох лідерів. Зокрема, Федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель привернула увагу всієї партії до важливості України для Європи.

В ході роботи розширеного саміту Європейської народної партії, в якому взяли участь багато лідерів країни Європейського Союзу, українська делегація на чолі з Президентом України забезпечила представництво інтересів України на високому рівні.

Глава Української держави повідомив, що провів зустріч з Президентом Європейської комісії Жан-Клодом Юнкером.   

Глава держави наголосив, що під час зустрічей в рамках саміту ЄНП обговорювались три ключових для України питання: розгляд у Європарламенті питання про запровадження безвізового режиму для українців, завершення питання про ратифікацію Угоди про асоціацію Україна-ЄС та надання нашій країні макрофінансової допомоги. Він зауважив, що всі співрозмовники запевнили у тому, що ці питання будуть вирішені найближчим часом.

Відео

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *