"Галя на Марсі" -…

Галя ось уже четве…

Яким чином журналіст може…

Якщо Ви працюєте ж…

Тиждень молінь за єдність…

По всьому світі від…

Свята Літургія за єдність…

Свята Літургія за є…

Творчість, яка ніколи не…

17 грудня 2019 року…

«
»

​Президент провів зустріч із Прем’єр-міністром Республіки Хорватія
Під час робочого візиту на Мальту Президент України Петро Порошенко провів зустріч із Прем’єр-міністром Республіки Хорватія Андреєм Пленковичем.

Глава держави подякував за послідовну політичну підтримку з боку Хорватії суверенітету і територіальної цілісності України, важливу гуманітарну допомогу нашій країні, активне сприяння у питаннях європейської інтеграції. 

Петро Порошенко відзначив важливе значення для України вивчення унікального досвіду Хорватії в мирній реінтеграції тимчасово окупованих територій, здійсненні внутрішніх реформ відповідно до європейських стандартів.

Під час зустрічі було обговорено питання активізації діяльності Міжурядової українсько-хорватської комісії з питань торговельно-економічного співробітництва, перспективи реалізації спільних двосторонніх та багатосторонніх проектів в енергетичній сфері.

Петро Порошенко окремо подякував Андрею Пленковичу за активну підтримку Хорватії у питанні якнайскорішого запровадження безвізового режиму для громадян України. 

ф

Робочий візит Президента до Республіки Мальта

29 березня 2017 року – 20:51
ф

Робочий візит Президента до Республіки Мальта

29 березня 2017 року – 20:51


Президент України Петро Порошенко виступив на Конгресі Європейської Народної Партії «Майбутнє Європи», 29 березня 2017 року

© Фото Михайла Палінчака
У рамках участі у розширеному саміті Європейської народної партії на Мальті Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель, 30 березня 2017 року

© Фото Михайла ПалінчакаДжерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *