28 лютого – Кобзарський…

Запрошуємо всіх 28…

"Галя на Марсі" -…

Галя ось уже четве…

Яким чином журналіст може…

Якщо Ви працюєте ж…

Тиждень молінь за єдність…

По всьому світі від…

Свята Літургія за єдність…

Свята Літургія за є…

«
»

Президент України провів зустріч з Президентом Республіки Мальта
У рамках участі у розширеному саміті Європейської народної партії на Мальті Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Президентом Республіки Мальта Марією-Луїзою Колейро Прекою.

Співрозмовники висловили готовність інтенсифікувати українсько-мальтійський політичний діалог на всіх рівнях. У цьому зв’язку було підтверджено запрошення Президенту України відвідати Мальту з державним візитом у травні цього року.

Сторони висловили зацікавленість у поглибленні торговельно-економічної та інвестиційної співпраці між Україною та Мальтою, зокрема у таких галузях, як транспорт, сільське господарство, туризм тощо.

Глава Української держави висловив переконання, що Мальтійське головування у Раді ЄС ознаменується надзвичайно важливими подіями у співробітництві Україна-Європейський Союз: набранням чинності Угоди про асоціацію та лібералізацією візового режиму для громадян України.

Президент України подякував керівництву Мальти за добре організований Конгрес Європейської народної партії. Президент Мальти окремо відзначила виступ Петра Порошенка на саміті, наголосивши на важливості відстоювання спільних цінностей. Вона також зазначила, що Мальта постійно підтримує Україну, починаючи з проголошення незалежності нашої держави у 1991 році.

ф

Робочий візит Президента до Республіки Мальта

29 березня 2017 року – 20:51ф

Робочий візит Президента до Республіки Мальта

29 березня 2017 року – 20:51


Президент України Петро Порошенко виступив на Конгресі Європейської Народної Партії «Майбутнє Європи», 29 березня 2017 року

© Фото Михайла Палінчака

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *