Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

Населення: світ і Україна

Майже 4 000 народів…

Шаровари - це одяг…

Підставою для нашо…

ДО УВАГИ!

Зважаючи на каранти…

«
»

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська …

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська проводить особисті виїзні прийоми громадян

Такий особистий виїзний прийом відбувся у приміщенні Біловодської райдержадміністрації.
Захід організований за підтримки проекту Ради Європи «Посилення захисту прав людини внутрішньо переміщених осіб в Україні».
Спільно з Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини прийом здійснювали Представник Уповноваженого з питань дотримання прав внутрішньо переміщених осіб Жанна Лук’яненко, Представник Уповноваженого з питань зв’язків із громадськістю Михайло Чаплига, а також регіональний координатор взаємодії з громадськістю у Луганській області Валерій Архипов.
Усього на прийомі побувало 25 громадян. Серед яких: 23 внутрішньо переміщені особи та два учасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.
Під час прийому обговорювалися проблемні питання, які виникають у цієї категорії громадян, зокрема, такі як: забезпечення житлом, внесення змін в законодавство України з питань внутрішньо переміщених осіб, надання путівки в санаторно-курортний заклад, отримання матеріальної допомоги, соціально – побутові умови, організація дистанційного навчання дітей – переселенців та інші.
Після особистого прийому Валерія Лутковська провела зустріч з головою райдержадміністрації Андрієм Грачовим та головою райради Петром Самойловим, а також керівниками Біловодського об`єднаного управління Пенсійного фонду України в Луганської області, управління соціального захисту населення райдержадміністрації та філії – Луганського обласного управління АТ «Ощадбанк», робота яких безпосередньо пов’язана з наданням послуг.
Аналогічний особистий виїзний прийом Валерія Лутковська проводить сьогодні у Кремінській райдержадміністрація.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *