Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

Населення: світ і Україна

Майже 4 000 народів…

Шаровари - це одяг…

Підставою для нашо…

ДО УВАГИ!

Зважаючи на каранти…

«
»

Автоматичний реєстр відшкодування ПДВ розширить можливості боротьби з корупцією та підвищить довіру бізнесу і громадськості – Президент  
Під час засідання Національної ради реформ Президент Петро Порошенко наголосив на тому, що створення та запуск єдиного автоматичного реєстру відшкодування податку на додану вартість розширить можливості боротьби з корупцією та підвищить довіру бізнесу і громадськості до дій влади.

«Коли в прозорому режимі, під прожекторами громадськості з’явиться можливість публічно проконтролювати ці процеси», – заначив Петро Порошенко та додав, що всі зацікавлені в тому, щоб навести порядок в цьому питані, бо це, зокрема збільшить і надходження до бюджету.

«Починаючи з 1 квітня все суспільство, нарешті, – бізнес, громадські активісти, – побачать відкритий реєстр ПДВ. Це те, чого вони не чекали 25 років. Це була таємниця за сімома печатками. Це було останнє від залишків «азаровщини», які на цьому заробляли і робили політичну корупцію», – зазначив Глава держави.

Президент висловив переконання, що і він, і Уряд, і Парламент забезпечать ефективне виконання цієї норми закону, яка була внесена, підтримана парламентом, і починає, нарешті, працювати.

«Електронний реєстр дозволив прибрати «податкові ями», в які просто вкидувалось ПДВ з повітря. Бралося ні звідки, і напряму кралося з держави», – підкреслив Петро Порошенко. Він зауважив, що серед маніпуляцій з ПДВ, використовувалась схема за якою, наприклад в Україну завозились банани і продавались за готівку. Потім по документам передавались на фірму-транзитера і «перетворювались» на будівельні матеріали, а держава мала відшкодувати ПДВ.

Глава держави переконаний, що зупинити маніпуляції з відшкодуванням податку на додану вартість можливо лише тоді, коли Державна фіскальна служба разом з Міністерством фінансів, завдяки прозорому механізму, отримає право зупиняти підозрілі операції з повернення ПДВ.

Відео

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *