Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

Населення: світ і Україна

Майже 4 000 народів…

Шаровари - це одяг…

Підставою для нашо…

ДО УВАГИ!

Зважаючи на каранти…

«
»

Прокуратурою Київської області розпочато провадження щодо службових осіб державного підприємства, що обслуговує Чорнобильську АЕС, які намагались заволодіти понад 13 млн грн

Прокуратурою Київської області встановлено факти вчинення злочинних дій, спрямованих на заволодіння бюджетними коштами на суму більше 13 млн грн через тендерні торги.

З’ясовано, що службовими особами державного підприємства, яке здійснює свою діяльність з метою належного матеріального забезпечення та функціонування Чорнобильської АЕС, як замовником державних закупівель по спецодягу для працівників підприємства, належним чином не перевірено достовірність та відповідність документів тендерної пропозиції одного з учасників тендерної документації. У зв’язку з чим, не відхилено вказані пропозиції та не прийнято рішення про визнання торгів такими, що не відбулись.

У подальшому, за результатами закупівлі, переможцем конкурсу визнано суб’єкт господарювання, який надав пропозиції із найнижчою ціною. Однак, у подальшому, переможець тендеру відмовився від укладення з державним підприємством договору про закупівлю товарів і переможцем було визнано наступного учасника із найвищою ціною, яким проведено закупівлю товару у товариства, що відмовилось від укладення договору. При цьому сума закупівлі удвічі перевищила вартість придбаного товару.

За вказаними фактами відносно службових осіб суб’єкта господарювання та державного підприємства прокуратурою Київської області зареєстровано кримінальне провадження за ст. 366 (службове підроблення) та ст. 367 (службова недбалість) КК України.

Поряд з цим, вирішується питання про скасування прийнятих за результатом конкурсу рішень у судовому порядку.


За матеріалами прес-служби прокуратури Київської області

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *