Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

Населення: світ і Україна

Майже 4 000 народів…

Шаровари - це одяг…

Підставою для нашо…

ДО УВАГИ!

Зважаючи на каранти…

«
»

(ВІДЕО) На кордоні з Росією прикордонники затримали чоловіків з паспортом «ЛНР» та посвідченням батальйону «Лєший»

Двох громадян України, які скоріш за все причетні до діяльності незаконних збройних формувань на території ОРДЛО, співробітники Держприкордонслужби викрили на кордоні з Росією. Чоловіки саме поверталися в Україну з сусідньої країни.

Під час здійснення контролю автомобіля «Мерседес» в пункті пропуску «Гоптівка» прикордонники Харківського загону спільно з працівниками митниці у пасажира автівки виявили т.з. паспорт, виданий на тимчасово окупованій території на сході України. Документ, житель Луганської області 1969 року народження, спробував приховати під підкладку куртки.

Далі в особистих речах іншого чоловіка, який також їхав цим автомобілем, було знайдено посвідчення військовослужбовця НЗФ, члена терористичного угрупування «Лєший» і «Ровеньковского войскового казачества». Крім того, було виявлено заяву одного з чоловіків з проханням про вступ в ряди незаконних збройних формувань.

На даний момент чоловіків затримано, тривають фільтраційні заходи. Про виявлених українців та їх документи поінформовано співробітників СБУ. 

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *