"Галя на Марсі" -…

Галя ось уже четве…

Яким чином журналіст може…

Якщо Ви працюєте ж…

Тиждень молінь за єдність…

По всьому світі від…

Свята Літургія за єдність…

Свята Літургія за є…

Творчість, яка ніколи не…

17 грудня 2019 року…

«
»

Юнкер пригрозив Трампу за підтримку Brexit

Голова Єврокомісії vs президент США: сьогодні Brexit, а завтра – Texit

Голова Єврокомісії Жан-Клод Юнкер пригрозив, що пропагуватиме вихід штатів Огайо чи Техасу зі складу Сполучених Штатів, якщо президент Дональд Трамп і надалі висловлюватиме задоволення з приводу Brexit.

Про це він заявив під час виступу на з’їзді Європейської народної партії у столиці Мальти через день після початку процесу виходу Великобританії з Європейського Союзу. Юнкер сказав, що у європейського проекту є багато противників.

«Brexit – це не кінець. Багато хто хотів би цього, навіть на іншому континенті, де новообраний президент був надзвичайно задоволений тим фактом, що британці виходять з Європейського Союзу. По суті, він закликав інші країни ЄС зробити те саме. Якщо так продовжуватиметься, я також закликатиме до незалежності штату Огайо і виходу Техасу із складу Сполучених Штатів Америки».

Минулого тижня голова Єврокомісії нагадав, що під час зустрічі в лютому з віце-президентом США Майком Пенсом він просив Вашингтон не заохочувати країни до виходу з Євросоюзу.

За повідомленням Святослава Цеголка, на з’їзді на Мальті президент України Петро Порошенко заявив, що « Кремль ніколи не відкидав спроб побудувати альтернативну Європу. Для того щоб це відбулося, вони будуть поширювати невпевненість і недовіру. Росія зробить усе можливе, щоб «зіштовхнути ЄС з скелі».

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *