Щодо ситуації в енергопостачанні Луганської області На вимогу ДП …

Щодо ситуації в енергопостачанні Луганської області

На вимогу ДП «Енергоринок» Міністерство енергетики та вугільної промисловості України у зв’язку із заборгованістю за послуги електропостачання у розмірі 6 млрд грн погодило повне припинення різниці перетоків електричної енергії на тимчасово непідконтрольну українській владі територію Луганської області, що здійснюється ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання», з 00.00 годин 25.04.2017.

У відповідь о 01.05 год 25.04.2017 окупантами було знеструмлено населені пункти на підконтрольній Україні території. Без електропостачання залишились Трьохізбенка, Кряківка, Калаус, Оріхово-Донецьке Луганської області, це 1680 абонентів.

Облдержадміністрація докладає максимальних зусиль для забезпечення електропостачання на підконтрольній Україні частині області. Головою Луганської обласної державної адміністрації – керівником обласної військово-цивільної адміністрації Юрієм Гарбузом була проведена оперативна нарада за участю керівників структурних підрозділів облдержадміністрації, енергетиків, представників силового блоку.

На даний час ведуться роботи з підключення ПС 35 кВ «Трьохізбенка», які планують завершити до кінця дня 25.04.2017.

Усі магістральні лінії електропередачвзято під посилений контроль ЗСУ та ГУ Нацполіції в Луганській області. На випадок загострення ситуації відпрацьовано резервні можливості забезпечення електропостачання області.

Джерело