Плекати паростки таланту

Днями в Новограді-В…

Табір СЛОБІДСЬКА СІЧ 2017…

Серед українських п…

Толока біля пам’ятника УПА.…

Толока біля пам’ятн…

Якщо хочеш продавати вуличну…

Якщо хочеш продават…

Великдень в нічному Львові.…

Великодні нічні бог…

Вечірня з Главою УГКЦ…

Парафія св. Миколая…

Візьми участь в щорічному…

Візьми участь в щор…

«
»

ЄНП залишатиметься надійним партнером України у реалізації європейського порядку денного
Президент Петро Порошенко під час робочого візиту до Страсбурга зустрівся з Президентом Європейської народної партії (ЄНП) Жозефом Долем та Головою політичної групи ЄНП в Європейському Парламенті Манфредом Вебером.

Глава держави відзначив, що рішення про надання безвізового режиму для українських громадян зробило сильнішими і Україну, і ЄС, оскільки свобода пересування є одним із фундаментів демократичної спільноти. Як і проведення на високому рівні «Євробачення», гасло якого «Святкуймо різноманіття та рівність», стало черговим підтвердженням, що Україна є невід’ємною частиною єдиної європейської сім’ї.

Відбувся обмін думками щодо подальших кроків з реалізації європейського порядку денного України, зокрема висловлено спільне очікування щодо завершення процесу ратифікації Угоди про асоціацію.      

Керівництво ЄНП запевнило, що Україна і надалі відчуватиме повну підтримку з боку найвпливовішої європейської партії як у питанні проведення реформ, так і відновлення територіальної цілісності, включаючи санкційну складову.

Глава держави поінформував про перебіг виконання Мінських домовленостей та продовження російської агресії. Сторони засудили черговий цинічний обстріл Авдіївки, у результаті якого загинуло чотири мирних жителя. 

Президент України також наголосив, що вшанування 18 травня 73-ї річниці депортації кримських татар є болючим нагадуванням про нинішні порушення прав людини на півострові та закликав підтримати зусилля України з деокупації Криму.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *