Заходи з нагоди відзначення Дня захисту дітей в Донецької області

Однією із найактуальніших проблем в системі захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування на сьогодні є забезпечення їх  житлом.

У 2017 році, за ініціативою служби у справах дітей облдержадміністрації та за підтримки голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації, в області реалізовується проект щодо  забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, на умовах співфінансування, 50х50, з обласного та місцевих бюджетів.

Першою «ластівкою» в реалізації цього проекту стало придбання Єрмоленко Еллі, особі з числа дітей-сиріт,  благоустроєної однокімнатної квартири у м. Волноваха.

Залишившись без батьків, дівчина проживала в м. Волноваха, разом з бабусею та братом, та після навчання у Волноваському професійно-технічному училищі мала намір залишитися проживати і працювати в рідному місті.  Мріяла про власне житло. І ця мрія здійснилася!

31.05.2017 року за участю  голови Донецької обласної держадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Жебрівського П.І.  відбулось урочисте вручення ключів від квартири, Єрмоленко Еллі.

Привітання та подарунки дівчина також отримала від керівників міста та району, народного депутата.

Служба у справах дітей облдержадміністрації

 

Джерело