(ВІДЕО)У Всесвітній день донора прикордонники долучилися до акції здачі крові

Сьогодні прикордонники Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» та Херсонського прикордонного загону долучились до акції здачі крові у Всесвітній день донора.

Усього понад 40 військовослужбовців прийшли, щоб поділитись кров’ю з тими, хто веде свою «війну» за здоров’я. Серед прикордонників, які виступили донорами, були присутні учасники АТО. Якраз ті, хто як ніхто інший усвідомлюють всю цінність людського життя, а також ті, хто вже не вперше виступає донором крові.

У Київському міському центрі крові та Херсонському обласному центрі служби крові було доволі людно, проте прикордонників медичний персонал радий бачити завжди, адже вони – воїни-прикордонники не тільки забезпечують охорону суверенних прав України, але й в будь-який час готові прийти на допомогу кожному, хто цього потребує.

«Жодних сумнівів чи приходити сюди сьогодні не було. Здаю кров вже не вперше. Знаю наскільки це важливо та необхідно, адже Київський центр крові забезпечує 70% лікарень міста, тому сподіваюсь, що саме моя кров врятує чиєсь життя, подарує ще одне день народження, ще одну хвилину сміху, ще одну запашну каву зранку…» – розповів прикордонник Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» Сергій Сергійчук.

Джерело